1:5
3:4
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:10
8. Michal Václavík, 17. Radek Drba, 21. Matyáš Bláha, 44. Jakub Mühlfait, 49. Michael Wertheim, 59. Josef Sedláček - 2. Vojtěch Murín, 25. Lukáš Pobořil, 27. Martin Stibor, 30. Richard Pum, 39. Daniel Chatrný, 40. Lukáš Pobořil, 41. Tomáš Elbl, 45. Daniel Chatrný, 55. Šimon Soukup, 57. Daniel Chatrný; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 5:3; využití: 2:4; diváků: 25; zásahy brankářů: Viktor Hejna ? - Šimon Hadwiger ?; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:4;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Vedoucí):
Na kvalitní první třetinu jsme navázali množstvím vyloučení, které nás stály zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér):
I když měl zápas průměrné tempo, tak pro nás to byla dobrá příprava na play-off a hlavně jsme byli skoro stoprocentní v přesilových hrách, což je dobře. Rozhodla druhá třetina a naše produktivita v přesilových hrách. Jinak musím kluky pochválit, kromě první třetiny za dobrý přístup k zápasu, ale příště musíme hrát od začátku utkání. Díky soupeři a všem za zápas.
60:00
Nejlepší hráč domácích: č. 95 Matyáš Bláha. Nejlepší hráč hostí: č. 2 Simon Hadwiger.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
58:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (6:10).
58:29
Vyloučen hráč #18 Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
58:00
Rozhodčí zvedá ruku. Mervart se uvolnil na prostředku hřiště. Sparta hraje tedy 6na5
56:50
Po dlouhém obléhání branky hostí se odrazil míček k Ostravskému hráči, který trefuje prázdnou branku.
56:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný bez asistence (5:10).
56:10
Domácí tlačí Ostravu v šesti.
54:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #27 Marek Tomanec (5:9).
54:55
Domácím hra v 6 nepřinesla ovoce, ale další obdrženou branku.
54:25
1. lajna Sparty na hřišti, opět 6na5.
54:00
Druhá pětka Sparty hraje klasických 5na5. Ostrava již nenapadá, brání spíše na své půlce.
53:05
Sparta už 7minut před koncem základní hrací doby jde do hry v šesti.
52:35
Třetí třetina zatím ukazuje krásu juniorského rychlého florbalu. Hra přináší spoustu brejků, hezkých akcí.
51:45
Ostrava se dostala do obrovské příležitosti. Hejna hezkým zákrokem likviduje šanci.
51:33
Soukup natáhnul na modré čáře, potom odpálil místo míčku půl florbalky Wertheima.
50:28
Ostrava ubránila 40vteřinovou přesilovku domácích.
48:33
Wertheim se uvolnil do střely, a vymetl místečko těsně pod horní tyčkou. Sparta tedy snižuje na rozdíl 3 branek ve hře 4na4.
48:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #69 Adam Kuchynka (5:8).
48:11
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:10
Andrášek se hezky vymotal do obrovské šance. Nemohl zakončit kvůli faulu. Uvidíme tedy hru 4na4
47:41
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
47:41
Hra vypadá nyní tak, že Sparta buď tlačí Ostravu, nebo jde Ostrava do brejku. V této brejkové situaci zabránila Sparta zakončení faulem.
46:54
Je vidět, že Sparta otevírá svojí hru, celoplošně pressuje.
44:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #64 Matěj Sedláček (4:8).
44:01
Chatrný prudkou střelou z první opět navyšuje náskok Ostravy.
43:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #12 Robin Havlina (4:7).
43:23
Mühlfait založil akci od vlastní branky, hráči Sparty žonglovaly s míčkem až před branku Ostravy, kde měl poslední dotyk opět Mühlfait a backhandem snižuje na 4:7.
42:49
Ostrava začíná třetinu na míčku, Sparta útočí spíše z brejků.
41:20
Skvěle hrající Pum dvakrát za střídání zblokoval velmi nebezpečné crossové přihrávky Sparty.
40:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Tomáš Elbl, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:7).
40:20
Elbl napřáhnul, a z dálky zvyšuje náskok Ostravy střelou podél tyčky.
39:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #76 Martin Stibor (3:6).
39:03
Ostrava využívá hru 5na3 dokonale, prosadila se dvakrát
38:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (3:5).
37:49
Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
37:09
Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:25
Ostrava hraje opět power-play, jelikož má ponechanou výhodu.
35:40
Ostrava drží nyní Spartu celé střídání pod zámkem. Na konci střídání z toho byla střela do tyčky.
32:28
Po brejku Sparty se do obrovské příležitosti dostal Čech. Gól ale nedává.
30:48
Soukup dostal crossou přihrávku od svého spoluhráče do prázdné branky. Střelou z jedničky ale netrefuje konstrukci.
29:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Richard Pum, asistoval #99 Tomáš Elbl (3:4).
29:11
Pum už potřetí vymíchal Mervarta, vzápětí střelou z dálky vsítil čtvrtou branku Ostravy.
26:44
Ostrava opět otevírá třetinu lepší hrou, hraje více s míčkem
26:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #15 Šimon Soukup (3:3).
26:02
Krásnou citovkou Soukup nalil před branku Stiborovi, který dostal míček za brankovou čáru.
25:40
Střelou z velkého úhlu Ostravský Sedláček orazítkoval tyčku.
24:42
Krupička nepěkným zákrokem posílá Ostravu opět do přesilové hry.
24:41
Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
24:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #15 Šimon Soukup (3:2).
24:23
Pobořila už nebavila nepropustnost Sparťanské zdi Hejny, zeď pobořil, tudíž přibližuje FBC k vyrovnání.
23:48
Vyloučen hráč #12 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
23:48
Ostrava se dokombinovala v šesti hráčích k nevynucené ztrátě, míček přeskočil florbalku při nahrávce do outu.
23:15
Ostrava bude mít přesilovku, kombinuje nyní v šesti hráčích.
22:15
Krásná rozehrávka Ostravy, Malinovu střelu opět jistí Sparťanská zeď Hejna.
21:27
Obrovský fatál Čecha, Tomek střelou Hejnu nepřekvapil.
20:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha bez asistence (3:1).
20:48
K odraženému míčku přisprintoval Bláha, a z mrtvého úhlu skóruje.
19:35
Poslední střídání připomíná letiště, hra prolítává ze strany na stranu. V poslední vteřině se Andrášek dostal k míčku sám před brankářem. Brankář fantasticky vykryl střelu.
17:30
FBC krásnou kombinací vyťukala obranu domácích, Hejna však likviduje finální přihrávku do prázdné brány.
16:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (2:1).
16:42
Andrášek kličkou od mantinelu poslal obranu Ostravy do bufetu, a namazal spoluhráči Drbovi, ten uklízí do prázdné branky.
12:00
Tvrdou ránu od půlky Mikoláše Sparta blokuje. Ostrava moc Spartu netlačí, spíš si vymění pár míčku, a střílí z dálky.
10:30
Brejk Sparty 3na2, Sedláček nevyřešil situaci dobře, ale odrazil se míček k Andráškovi. Ten odkrytou branku nešťastně minul.
07:40
Mrštnou kličkou se Wertheim ocitnul sám před brankou, dlouhým blafákem oklamal i brankáře, avšak v koncovce mu míček ujel do rohu hřiště.
07:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #26 Michael Wertheim (1:1).
07:18
Sparta si nahrála v tzv. deštníku , a střelou z jedničky se prosazuje Václavík do prázdné branky.
06:46
Vyloučen hráč #15 Šimon Soukup družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
06:46
Sparta již po několikáte získává míček a jde do brejku. Sokoup zfauloval Bláhu, který už natahoval do střely.
05:30
Sparta zatlačila Ostravu na své polovině, dobrou nabídku crossovou přihrávkou dostal Čech, který však netrefuje branku.
04:10
Sedláček se uvolnil na středu do střely tahem, Hadwiger však s přehledem chytá.
03:40
První střídání sparty na míčku, 1. lajna vytvořila prostor pro Wertheima, který připisuje zákrok Ostravskému brankáři.
02:25
Sparta poprvé na míčku, po brejku Škoda střílí do blokujícího hráče.
01:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Vojtěch Murín, asistoval #15 Šimon Soukup (0:1).
01:44
Soukup střílí z dálky, jeho spoluhráč odražený balonek doráží do branky. Ostrava jde do vedení 1:0
01:28
Ostrava zatím diriguje hru, aktivně hraje s míčkem, Sparta pouze brání.
00:35
První střelu na branku, a vzápětí velkou šanci měl hráč FBC s číslem 85.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Šimon Hadwiger; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michal Václavík, Michael Wertheim, Radek Drba, Josef Sedláček, Vojtěch Andrášek