3:3
- : -
FBS Olomouc

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 3:7
47. Monika Jahodová, 55. Michaela Styková, 60. Veronika Králová - 26. Barbora Suchánková, 30. Kateřina Peterková, 33. Eva Řeháková, 36. Karolína Šablaturová, 46. Barbora Suchánková, 53. Barbora Soušková, 54. Barbora Suchánková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Alena Večeřová 16 - Martina Schoupalová 22; po třetinách: 0:0, 0:4, 3:3;
60:00
Střely ve 3. části: 13:5
60:00
59:51
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Veronika Králová, asistoval #6 Petra Bílá (3:7).
58:36
Rozehrávka na půli pomohla domácím se dostat ze své půle.
56:30
Ani přes působení Bílé na hřišti to před koncem nevypadá pro domácí celek moc světle.
55:04
Opravujeme verdikt z půli zápasu. Námi zvaný trenér Olomouce plní v daném celku pouze asistenta.
54:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #8 Michaela Styková, asistoval #6 Petra Bílá (2:7).
53:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #24 Tereza Reimerová (1:7).
52:45
Valehrachová zkouší backhandem ze středu, poměrně prudkou střelu však trefuje pouze do břicha golmanky.
52:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #41 Karolína Šablaturová (1:6).
49:38
"Gól", slyšíme od pořadatelského stolku. Do brány hostí se však dokutálela hráčka Židenic, nikoli míček.
47:58
Timeout K1 Florbal Židenice
46:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #61 Petra Klusáková (1:5).
46:27
Vyloučen hráč #21 Sára Jakubkovičová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
45:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #85 Andrea Palinková (0:5).
45:32
Na olomoucké střídačce to vře. nedokáže skousnout, že údajný faul na jednu z jeho svěřenkyň není potrestán.
42:30
Pokus o dorážku do olomoucké kasy bohužel nevyšel, golmanka hostí tak stále drží čisté konto.
42:20
Nečasová se dokázala dostat z rohu, kde situace smrděla přijitím o balonek
41:48
Opět se více hraje na straně Židenic.
40:01
A máme tu úvodní buly 3. hrací části, uvidíme, zda nám nabídne branku i ze strany domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:11
40:00
39:30
Reimerová si po pádu naprosto zbytečně stěžuje, verdikt rozhodčích zněl jasně, "tohle nebyl faul!".
35:57
Nepřesnost na vlastní půli trestá hostující kádr již čtvrtou brankou za záda Večeřové.
35:56
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Karolína Šablaturová, asistoval #19 Tereza Brančíková (0:4).
34:10
Bílá teď v dobré šanci, gólmanka Olomouce je však připravena.
32:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #33 Eliška Pešavová (0:3).
30:48
Tohle asi nebylo příjemné, pro hráčku Olomouce se z dneška stal v rohu "letecký den".
30:47
Vyloučen hráč #29 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Kateřina Peterková, asistoval #85 Andrea Palinková (0:2).
29:12
V hale dnes jakoby chcípl pes. Přes ohlušující ticho můžeme slyšet jen trenéra hostí.
27:28
Drápalová to zkouší po zachcení balonku ze středu, bohužel pro domácí však mine.
25:04
Řeháková našla přihrávkou Suchánkovou, ta sice na první pokus neproměnila, ale z dorážky po otočce jí to již vyšlo.
25:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #55 Barbora Suchánková, asistoval #5 Eva Řeháková (0:1).
23:15
Židenice opět faulují a máme tu již třetí přesilovou hru Olomouce.
23:14
Vyloučen hráč #29 Kateřina Vokálová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:00
Židenice přečkaly početní nevýhodu bez větších potíží a jsou opět v plném počtu.
19:59
Vyloučen hráč #6 Petra Bílá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
18:30
Hra se ke konci první třetiny přesouvá stále ze strany na stranu.
16:39
Večeřová vytáhla ukázkový zákrok.
15:48
Židenické svěřeňkyně se opět dostávají do šancí.
14:10
Olomouc při hře 4 na 4 začíná dost napadat.
13:46
Vyloučen hráč #6 Petra Bílá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:10
Židenice se při přesilovce stále nemůžou dostat ke střele.
12:04
Vyloučen hráč #13 Alexandra Hegingerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
09:30
Králová vytáhla krásnou střelu tahem.
08:20
Řeháková zkusila slušnou ránu bekhendem, ale neuspěla.
07:43
Bílá opět zasypává branku hostů svými šancemi.
07:20
Nyní se však hra posouvá do obranného pásma Olomouce.
06:10
Hráčky hostujícího týmu se opět dostávají do šancí.
04:31
Bílá se dostala do výborné střelecké pozice.
03:25
Olomouc se dostává k první střele zápasu, avšak neúspěšně.
02:40
Hráčky Olomouce rozehrávají pomocí krosových přihrávek.
00:59
Olomouc začal s rozehrávkou, ale Židenice se nenechávají dostat pod tlak.
00:01
A máme zde úvodní vhazování denšního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Andrea Palinková, Michaela Zmrzlá, Tereza Reimerová, Zuzana Hubáčková, Barbora Suchánková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Michaela Styková, Veronika Králová, Eva Nečasová, Petra Bílá, Kateřina Vokálová