3:2
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - TJ Jablonné nad Orlicí 8:2
6. Jana Boháčová, 11. Barbora Gaďourková, 23. Darina Axmannová, 23. Božena Gaborová, 35. Markéta Šrámková, 53. Markéta Šrámková, 57. Michaela Strnadová, 60. Anna Němcová - 46. Marie Gabrisová, 58. Andrea Tomková; rozhodčí: David Eliáš Lipenský - Petr Holan; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lucie Řeháková ? - Monika Rubešová ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:2;
Komentář domácích Janošek Adam (Trenér):
Dnes jsme skvěle plnili taktické pokyny. Promněnili jsme vytvořené šance a dokráčeli k zasloužené výhře. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Bilockij Dmitrij (Trenér):
Děkuji holkám za nasazení do útkání, ale bohužel soupeř byl herně lepší než my a právem si odnáší 3 body ze zápasu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
59:59
Utkání bylo ukončeno přestřelkou mezi oběma celky, která nakonec končí gólem domácích. Oboum týmům děkujeme za účast a gratulujeme za krásnou hru.
59:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #7 Markéta Šrámková (8:2).
57:07
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #71 Andrea Tomková bez asistence (7:2).
57:07
Hráčkám z Jablonné se opět podařilo vstřelit gól do sítě domácích a odnést si alespoň hezčí střeleckou bilanci z tohoto utkání.
56:02
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #77 Michaela Strnadová, asistoval #21 Anna Němcová (7:1).
56:02
Domácí opět navyšují skóre po krásné akci přerovských hráček.
52:10
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková bez asistence (6:1).
52:10
Oba týmy se dostaly do hry 4 na 4, v této situaci skóruje Přerov a navyšuje vedení na 6:1
51:58
Vyloučen hráč #22 Darina Axmannová družstva FBC Přerov na 2 minuty za hrubost.
50:30
Vyloučen hráč #23 Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:30
Tým domácích se dostává do hry 5 na 4 po nedovoleném vrážení hráčky z Jablonné na půlce Přerova.
46:24
Hráčka hostů vystřelila nádhernou střelu mířenou do pravého horního rohu brány domácích, golmanka však předvedla obdivuhodný zákrok a míček se podařilo zblokovat
45:35
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #96 Adéla Kosková (5:1).
45:35
Hráčky z Jablonné konečně prolomily smůlu a snižují náskok domácích
43:00
Pořadatelský stolek byl právě sestřelen míčkem, který vyslal trenér domácích. Střelba se obešla bez zranění.
37:30
Přerov se dostává do šancí před bránou soupeře, míček se zde ocitá mnohdy záhadným způsobem, avšak zatím ne v síti hostů.
34:08
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Markéta Šrámková bez asistence (5:0).
34:08
Po chybě celku z Jablonné navyšuje hráčka Přerova s číslem 7 vedení domácích na 5:0
30:40
Domácí ubránili situaci v oslabení a opět zahajují nebezpečné akce na soupeřově půlce.
28:30
Hráčka Přerova s číslem 11 byla vyloučena za nedovolené vrážení, Přerov se ocitá v oslabení, zatím se však úspěšně brání.
27:29
Vyloučen hráč #11 Božena Gaborová družstva FBC Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:57
Přerov po zmateném sřídání ohrožil svoji bránu, za spolupráce golmanky byla však hrozba ukončena a hra probíhá dál stále s čistým kontem golmanky domácích.
22:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #11 Božena Gaborová, asistoval #7 Markéta Šrámková (4:0).
22:51
Po akci 3 na 1 navyšuje domácí celek opět své vedení.
22:24
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #6 Jana Hrčková (3:0).
22:24
Po další akci Přerova končí míček v síti hostů.
22:14
Oba celky zvládly hru ve 4 bez obdržené branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
19:26
Vyloučen hráč #69 Kateřina Rozenbergová družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
19:26
Stav hráček na hřišti byl srovnán po faulu domácích.
18:17
Vyloučen hráč #14 Ivana Šilarová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za blokování hokejky.
18:17
Nádherná akce Přerova byla ukončena blokováním hole hráčky domácích, za což byli hosté potrestáni vyloučením na 2 minuty.
16:30
Oba celky se opět tlačí do slibných šancí, které jsou doplněné slušnými střelami. Opět zatím bez úpravy stavu skóre.
13:30
Oba týmy se v posledních minutách dostávají do mnohých šancí, zatím neúspěšně.
10:01
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #13 Barbora Gaďourková, asistoval #14 Jana Boháčová (2:0).
10:01
Domácí tým zvyšuje vedení na 2:0 po krásné akci, do které se zapojila většina hráček v poli.
07:30
Hráčkám celku z Přerova se nadále daří vytvářet tlak na protější půlce, zatím bez další proměněné střely.
05:01
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Jana Boháčová, asistoval #13 Barbora Gaďourková (1:0).
05:01
Tým domácích se po několika nevydařených šancí dostává do vedení.
04:20
Tým hostů úspěšně ubránil situaci v oslabení
03:20
Hráčky Přerova drží oslabený celek z Jablonné pod tlakem, ten se však úspěšně brání.
02:08
Vyloučen hráč #20 Monika Dolečková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
01:40
Zápas odstartoval ve vysokém tempu, míček se točí na obou stranách, zatím převážně na čepeli domácího celku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Eliáš Lipenský a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Jitka Dostálková, Adéla Kosková, Martina Jurenková, Sabina Mikysková, Marie Gabrisová
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Lucie Řeháková; hráči v poli: Veronika Rozenbergová, Darina Axmannová, Jana Hrčková, Jana Boháčová, Kateřina Rozenbergová