1:0
2:2
- : -

Asper Šumperk - FBC MSEM Přerov 3:2
25. Daniel Venouš, 47. Petr Matěj, 56. Jindřich Kamler - 50. Maxim Šefčík, 60. Lukáš Raška; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 250; zásahy brankářů: Antonín Byvan 32 - Matěj Faltus 37; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:2;
Komentář domácích Matěj Petr (Vedoucí):
Zápas vysoké kvality od obou družstev, parádní návštěva a krásných 40 000,- Kč pro Dominika Kallyho s nemalým přispěním přerovského týmu. Za to moc Přerovu za Dominka děkuji. V zápase kralovali oba brankáři, celkově si ale troufnu tvrdit, že naše vítězství je zasloužené. Málem jsme si ho ale sami pokazili, když jsme mohli a měli rozhodnout při soupeřově power-play. Tutovku jsme nedali a pak předvedeme takový zbytečný zákrok. Naštěstí jsme to ale ubránili. Děkuji soupeři i rozhodčím za skvělé utkání a pak hlavně našim fanoušků za parádní atmosféru.
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Och, velký zápas. Přáli jsme si aspoň remízu a myslím, že by zápasu slušela. I tak byl Šumperk v první třetině o dost lepší. Pak se hra vyrovnala a postupem času jsme zatápěli domácím víc a víc. Asper dobře bránil předbrankový prostor a horko těžko jsme se dostávali do vyložených šancí. Oba brankáři zachytali super. Atmosféra byla skvělá. My budeme bojovat, třeba bude to štěstíčko příště stát při nás.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:59
Zbejvá nám devět vteřin do konce zápasu a rozehrávat bude Asper na své polovině.
59:51
Timeout Asper Šumperk
59:51
Máme tu konec užasného duelu, kdy Asper bere tři body do tabulky, tento zápas byl opravdu famozní,cděkujeme všem přihlížejcím divákům. Věřím že fanouškům a hlavně hráčům asperu se bude opravdu krásně spát. Dobrou noc!
59:50
Všichni v hale vstávají, atmosféra neuvěřitelná a kdo zde není opravdu ho lituju.
59:10
Branka v přesilovce Přerova nám snižuje skore opět na jedno branový rozdíl.
59:02
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (3:2).
57:30
Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
57:29
Sešli se nám hráči na středu hřiště po udajném faulu Venouše na Přerovského hráče, Rozhodčí tento zákrok posoudili jako nedovolený a Přerov hraje další přesilovku dnešního utkání.

57:00
Po pokusech Mondeka a Mrázka se nedaří dostat míček do prázdné brány Přerova.
56:25
Přerov hledá recept v početní výhodě a zkouší hru bez brankáře.
55:37
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:1).
55:36
Trávníček našel volného Kamlera a ten se nemýlil!
55:30
Šumperské hlediště hlásí neuvěřitelných 238 přihlížejcích diváku, Na Šumperské se radnici by se měli začít rozmýšlet nad novou a novější halou pro Šumperské florbalisty.
54:35
Matěj dokázal přerušit Přerovskou kanonádu přihrávek.
53:40
Šefčík nedokázal prostřelik blokujcího Mondeka.
52:51
Venouš promáchl před odkrztou bránou, tyto promarněné šance můžou asper mrzet.
51:45
Přerov kombinuje na vlastní polovině.
51:00
Zbývá nám necelých deset minut do konce utkání a tribuny se jen třepou.
49:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (2:1).
49:47
Antivirus Byvan poprvé selhal v dnešním utkání a už tu máme opět pouze jedno brankový rozdíl.
49:39
Vyloučen hráč #65 Antonín Harapát družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hra bez hokejky.
49:34
Bude se opět vylučovat na straně asperu po faulu Harapáta, dokáže Přerov něco vymyslet?
49:15
Venouš našel volného Kamlera k němu ale stihl doběhnout Přerovský obránce a zblokoval jeho střelu, ted už asper na své polovině.
47:50
Hra se čím dál tím víc přiostřuje a nesmí tomu chybět ani výměna názoru mezi hráči.
46:50
Timeout FBC MSEM Přerov
46:50
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj, asistoval #24 Matyáš Zapletal (2:0).
46:49
Petr Matěj si poradil s Přerovskou obranou a jeho střela končí v bráně Přerova.
46:20
Harapát zlikvidoval pokus o střelu na byvanovu svatini.
46:14
Střela Pavliše opět končí pouze vedle brány.
45:45
Míček za mantinelama a rozehrávat bude Přerov na polivně asperu.
45:20
Vlček si opět poradil s Přerovským pokusem o střelu.
44:40
Asper kombinuje na Přerovské polovině ale stále nemůže najít recept na střelu.
44:10
Přerovský Raška si neví rady s napadajcím Venoušem.
43:50
Střela Kováče pouze prosvištěla kolem brány Přerova a ten rozehrává z vlastní poloviny.
43:15
Přerov na polovině asperu se pokusil o střelu ta byl opět nad bránu Byvana.
42:40
Po faulu Mondeka rozehrává Přerov na vlastní polovině.
42:00
Šanci zahodil domácí Vařeka kdy nedokázal trefit odkrytou bránu Přerova, ted už na míčku opět Přerov.
40:50
Vlček si poradil s Přerovským hráčem a míček už opět lítá v soubojích.
40:01
Buly pro domácí.
40:00
40:00
Druhá třetina nám nabídla jednu branku domácího Venouše, ostatní střely zatím oba brankáři likvidují.  Uvidíme co nám nabídne třetí část tohoto utkání, obě mužstva se už chystají na své poloviny a to znamená že třetzí třetina nám brzy začne!

40:00
Střely ve 2. části: 13:10
40:00
39:59
Venouš přesně na vteřinu nedokázal prostřelit Faltuse a míček skončil pouze v boční síti branky asperu.
39:00
Poslední minuta druhé části.
38:59
Střelu Chuděje zlikvidoval opět Byvan kterej chytá jednu střelu za druhou.
37:55
Hra se nám přelejvá velice rychle nahoru a dolu, můžeme vidět plno krásných šancí které ale zatím oba brsnkáři likvidují.
36:00
Bělaška prověřil Byvana střelou od poloviny hřiště ten byl opět proti a virus jmeném míček zatím neprochází přes antivirus Byvan
34:50
Po chybě domácího Harapáta se dostal ke střele Přerovský Kowalik, proti byl ale Byvan
33:40
Venouš zkoušel obstřelit Přerovského kavku ten byl ovšem proti.
33:00
Mannlova střela mimo bránu, míček už má pod kontrolou opět Přerov.
32:00
Přerov v plném počtu.
31:59
Faltus byl proti střele Mannla kterého našel krásnou nahrávkou Mrázek.
31:15
Tyč zazvonila na Přerovské vrátka brány po střele Šími.
30:01
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
A vylučovat se bude i na Přerovské straně po faulu na domácího Kováče, Pavliš to přehnal.
29:40
Přerov si nemůže poradit s napadajcím Mondekem
28:50
Trávníček faulován a asper rozehráva na polovině Přerova
28:20
Byvan předvádí dnes jen a  pouze fantastické zákroky, po míčku skáče jak drak a Přerov si nemůže najít řešení na tohoto golema v bráně asperu.
27:20
Asper rozehrává z poloviny hřiště a miček už má pod kontrolou tým z Přerova
26:40
Omlouváme se za drobnou chybu kdy jsme se spletli s jménem Přerovského brankáře, v bráně není Filip Lanča ale Matěj Faltus tímto se ještě jednou omlouváme a jdeme zpět do hry.
24:03
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #7 Jan Mannl (1:0).
24:02
Mannl našel volného Venouše před bránou Přerova a ten si už poradil s brankářem Lančou.
22:50
Hra je o poznání tvrdší, pouze dobře.
22:12
A hru máme opět vyrovnanou kdy se nám na hřiště vrátil domácí Vlček z trestné lavice
21:40
Rychlou kličku ba bekend si vyzkoušel Přerovský Kowalik, proti byla ale branka asperu. Rozehrávat budou hráči asperu z vlastní poloviny
20:40
Máme tu další faul pro asper a rozehrávat bude z rohu Přerova.
20:17
Buly pro domácí, a už se bojuje o míček v rohu asperu, máme z toho faul a rozehrávat bude asper.
20:00
20:00
Máme tu po první třetině kdy zatím můžeme vidět krásný florbal z obou stran, brankáři nám zatím předvádí krásnou práci. Uvidíme co nám předvedou mužstva v druhé části dnešního utkání. Za 10 minut jsme zpět!
20:00
Obě mužstva se nám chystají na hrací plochu a to znamená že se nám schyluje k začátku druhé třetiny.
20:00
Asper začne druhou třetinu v oslabení po faulu domácího Vlčka, dokáže tuto šanci využit?
20:00
Domácí Trávníček předává darovací šek pro malého Dominika v hodnotě 40 000 korun, děkujeme moc všem kteří přispěli, a my už jdeme na druhou část.
20:00
Střely v 1. části: 18:16
20:00
19:58
Vyloučen hráč #58 Ondřej Vlček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
19:56
Máme tu první vyloučení dnešního duelu po sekání domácího Vlčka.
19:35
A bude se vylučovat, momentálně Přerov v početní výhodě se zkouší něco vymyslet
19:01
Poslední minuta první třetiny.
19:00
Rozehrávka Přerova po faulu Mannla na polovině asperu.
18:35
Přerovská rozehrávka na polovině asperu končí na čepelích asperu.
17:44
Přerov na polovině asperu se snaží vymyslet něco na brankáře Byvana, to se jim ale zatím nedaří.
17:00
Přerov v šanci, proti byl domácí Harapát který střelu zblokoval
16:32
Faul na domácího Venouše a reozehrávat bude asper na polovině Přerova
16:09
Asper opět v šanci ale Lanča opět proti!
15:07
Trávníček zahodil šanci a přestřeluje bránu.
14:52
Míček končí opět za mantinely a obě mužstva nám jdou střídat
14:40
Ted už ale Přerov zahájil rychlý protiutok, střela ale končí nad.
14:00
Asper na míčku na vlastní polovině
13:16
Rozehrávka asperu ze své poloviny po střele Přerovské 27
12:41
Ani jeden tým nemůže zatím najít lék na brankáře svých soupeřů.
12:09
Travníčkovu střelu zlikvidoval antivirus Lanča!
11:20
Rozehrávka asperu z rohu Přerova končí za mantinelem.
11:00
Mannlovu střelu zablokovoal Přerovský obránce, na míčku asper.
09:40
Přerovský Ševčík zlikvidoval svojí šanci po střele nad Šumperskou bránu.
08:55
Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím nám obě mužstva předvádí fantastický florbal.
08:00
Byvan předvedl fantastický zákrok, kdy už vypadalo že míček skončí za brankovou čárou vytáhl svojí kouzelnou ruku.
06:40
Nebezpečnou akci domácího kapitána Trávníčka opět zlikvidoval Lanča!
06:20
Asper se snaží najít lék na Přerovskou defenzívu ale po přihrávce na Venouše končí míček za mantinelama a rozehrává Přerov
05:30
Přerovrozehrává na polovině asperu.
05:00
Střela Vlčka skončila pouze v rukách lanči.
04:30
Nebezpečnou střelu Mrázka zlikvidoval Přerovský Faltus.
03:40
Asper kombinuje na utočné polovině.
01:55
Brankář asperu Byvan si připisuje první zákrok dnešního utkání.
01:28
Daniel Venouš právě zahodil střelu do prázdné brány po přihrávce Šími.
01:00
A domácí už můžou začít kombinovat, po faulu Přerova domácí rozehrávají na vlastní polovině.
00:28
Faul domácích vede k rozehrávce Přerova na utočné polovině.
00:20
První buly pro hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Michal Bělaška, Lukáš Chuděj, Adam Pospíšilík, Maxim Šefčík
00:00
Line-up domácích Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Michal Vařeka, Jan Mannl, Ondřej Mrázek, Daniel Venouš
00:00
Vítáme vás u dnešního večerního utkání kdy domácí asper vyzve tým z Přerova, bude se jednat o zajímavé utkání kdy se střetnou týmy z prvních dvou příček.
00:00
Pomalu se nám schyluje k začátku utkání oba týmy se už chystají na hrací plochu tak pojdme na to!