2:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - Torpedo Havířov 5:7
17. Darina Axmannová, 19. Anna Němcová, 19. Kateřina Galnorová, 43. Kateřina Galnorová, 60. Darina Axmannová - 1. Tereza Nykodymová, 6. Klaudie Ryšková, 17. Kristýna Chaloupková, 34. Barbora Kučerová, 55. Lucie Giecková, 58. Lucie Kadlecová, 60. Lucie Kadlecová; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:7; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Gabriela Kotyzová 26 - Alexandra Sztefková 19; po třetinách: 3:3, 0:1, 2:3;
Komentář domácích Janošek Adam (Trenér):
Děkuji holkám za výborný výkon. Dneska na hřišti nechaly opravdu vše. Co  nás může mrzet jsou neproměněné přesilovky, kterých jsme měli spoustu. Soupeři gratuluji k vítězství a přeju klidnou cestu domů.
Komentář hostů Březina Josef (Asistent trenéra):
Dnes jsme předvedli utkání na úrovni, bohužel našimi oslabeními jsme dali soupeři hodně prostoru, aby si zahrál přesilové hry. Nicméně jsme utkání dotáhli do vítězného konce a odvážíme si 3 body domů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Lucie Kadlecová, asistoval #9 Hana Brůžková (5:7).
59:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová bez asistence (5:6).
59:17
Míčku domácích se podařilo proklouznout úzkou obranou hostů.
57:59
57:59
Havířov navyšuje vedení o gól po svém úžasném zákroku.
54:30
Timeout FBC Přerov
54:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Lucie Giecková, asistoval #87 Barbora Kučerová (4:5).
54:30
Po nešťastném gólu, který skóroval Havířov, si Přerov vyžádal timeout.
52:47
Vyloučen hráč #6 Jana Hrčková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
51:50
Famózní útok Přerova byl zastaven stejně tak skvělým zákrokem hostů.
51:10
Oba týmy se střídají v útoku, zatím neúspěšně.
47:40
Havířovu se daří bránit nátlaku od Přerova.
46:00
Vyloučen hráč #19 Lucie Giecková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
44:43
Vyloučen hráč #20 Kateřina Konopčíková družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
44:30
Přerovu se nepodařilo proměnit nadějný útok, výstřel na bránu byl přestřelen.
42:42
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Kateřina Galnorová, asistoval #11 Božena Gaborová (4:4).
42:42
Povedenou střelou tým domácích vyrovnává s Havířovem.
41:30
Míček navštěvuje obě strany hřiště, avšak se žádného zásadního útoku nezúčastňuje.
40:00
40:00
Buly poslední třetiny patří opět domácím.
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
38:14
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
38:13
Hráčka hostů Marika Marečková si toto utkání potřetí sedá na trestnou lavici.
37:25
Oba týmy hrají v plném počtu - Přerov nevyužil své značné výhody.
35:25
Hráčkám Havířova se daří zvládat svou nevýhodnou pozici.
35:00
Tým hostů hraje v počtu tří hráček, avšak daří se jim proniknout na domácí pole a ohrožují branku.
34:33
Vyloučen hráč #54 Pavla Sopuchová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
34:33
33:26
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #87 Barbora Kučerová bez asistence (3:4).
33:26
Domácím hráčkám se nedaří odpálit míček ze své poloviny, je zachycen hráčkou hostů, která získává čtvrtý gól pro svůj tým.
32:38
Vyloučen hráč #13 Barbora Gaďourková družstva FBC Přerov na 2 minuty za sekání.
32:30
Ještě před vyloučením hráčky hostů se pokouší domácí o útok, bohužel se míček poodrážel mezi břevnem a podlahou a útok tedy úspěšný nebyl.
32:25
31:50
Přerov se pokouší dostat do rychlého protiútoku, bohužel je obrana hostů zastavuje.
29:35
Obrana Přerova předvedla skvělé bloky, čímž se dostala z prekérní situace.
29:05
Hosté se drží na polovině domácích a opětovně střílí po brance.
27:38
Havířov překvapivě krade míček domácí hráčce a střílí na branku, avšak bez úspěchu.
26:20
Hra se odehrává na středovém pásmu, ani jednomu z týmů se nedaří prosadit do útočné pozice.
24:00
Němcová promáchla na malém brankovišti sřílenou nahrávku od Gáborové.
22:35
Přerovu se nepodařilo proměnit 2 šance na branku.
18:34
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #28 Kateřina Galnorová, asistoval #77 Michaela Strnadová (3:3).
18:34
Zvýšená morálka Přerova po střelení jejich druhého gólu jim dopomohla k získání gólu dalšího.
18:09
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #21 Anna Němcová, asistoval #11 Božena Gaborová (2:3).
18:09
Správně provedeným útokem dohání Přerov Havířov v množství gólů.
16:40
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Kristýna Chaloupková bez asistence (1:3).
16:40
Téměr ihned po gólu ze strany Přerova, oplácí Havířov střelou ze středu hřiště a skóruje třetí gól.
16:20
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #22 Darina Axmannová, asistoval #6 Jana Hrčková (1:2).
16:00
Hráčce hostů se daří proběhnout mezi útočnou formací domácích, její útok byl však neúspěšný.
14:50
Domácím hráčkám se nedaří úspěšně udolat branku hostů.
14:41
Vyloučen hráč #9 Hana Brůžková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
13:15
Havířov se vrátil na polovinu domácího týmu a opět ohrožuje domácí.
10:50
Ani jednomu z týmů se stále nedaří přesvědčivě napadnout bránku protějšího týmu.
08:30
Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak k ohrožení branky nedochází.
06:30
Havířov se po návratu do plného počtu hráček opět vrací do útoku.
05:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #5 Klaudie Ryšková bez asistence (0:2).
05:29
Havířovu se z oslabení daří získat druhý gól.
04:32
Vyloučen hráč #86 Tereza Nykodymová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
04:00
Šrámkové z týmu domácích se nepodaří proměnit její samostatný útok.
03:30
Poprvé za utkání měly domácí hráčky šanci zaútočit, avšak nevyužily šance.
02:45
Hosté stále tlačí na branku a goalmanka domácích si nemůže stěžovat na málo práce.
01:20
Havířov nepolevuje v tlaku, střelou ze střední vzdálenosti opět ohrožuje domácí branku.
00:45
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Tereza Nykodymová, asistoval #22 Marika Marečková (0:1).
00:45
Hosté se dostávají výstřelem ze středu pole do vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Alexandra Sztefková; hráči v poli: Tereza Nykodymová, Kateřina Macourková, Pavla Sopuchová, Marika Marečková, Barbora Kučerová
00:00
Line-up domácích FBC Přerov: brankář: Gabriela Kotyzová; hráči v poli: Barbora Gaďourková, Kateřina Rozenbergová, Jana Hrčková, Jana Boháčová, Darina Axmannová