1:3
0:7
- : -

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 1:14
39. Dominik Fňukal - 5. Tomáš Milerský, 6. Jakub Závoda, 6. Lukáš Gamrot, 18. Denis Smilovský, 23. Tomáš Bečka, 32. Marek Krmášek, 34. Tomáš Bečka, 41. Vojtěch Šimík, 50. Tomáš Milerský, 53. Tomáš Milerský, 57. Lukáš Gamrot, 57. Vojtěch Šimík, 59. Lukáš Gamrot, 60. Filip Matějka; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: René Frydrych 7, Matěj Kortiš 6 - Vít Brož 21; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:7;
Komentář domácích Fňukal Filip (Trenér):
Co na to říct, letos nás trápí zranění, krantény a motivace více než obvykle. Velký úbytek nejen fyzických sil se už musel projevit, druhý zápas v řadě jsme museli hrát 50 minut na 9 lidí v poli. Děkuji klukům, kteří to dnes odbojovali, soupeři gratuluji a těším se na naše společné souboje v příští sezóně.
Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér):
Děkuji všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:13
60:00
59:57
Vyloučen hráč #10 Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
59:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #4 Jan Lukáš (1:14).
58:56
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Lukáš Gamrot, asistoval #32 Lukáš Louda (1:13).
56:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #69 Filip Matějka (1:12).
56:05
52:30
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #10 Lukáš Milerský (1:10).
52:30
Tomáš Milerský trefuje prázdnou branku a dává gól.
49:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #7 Radek Jantoš (1:9).
40:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #17 Denis Smilovský (1:8).
38:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #49 Josef Černý (1:7).
38:29
Dominik Fňukal vystřelil a dává gól o břevno branky.
33:07
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #3 Martin Tököly (0:7).
31:22
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #10 Lukáš Milerský (0:6).
29:34
Vyloučen hráč #17 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
28:43
Střela od Dominika Fňukala ,ale golman chytá.
22:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #8 Tomáš Kříž (0:5).
17:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #20 Michal Starostka (0:4).
17:20
Orlová ve 4.
17:19
Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hra rukou.
12:47
Střela od Jaromíra Filipa ,ale golman chytá.
05:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Lukáš Gamrot, asistoval #77 Tomáš Bečka (0:3).
05:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #66 Jakub Závoda, asistoval #90 Tomáš Milerský (0:2).
04:14
04:00
Oba týmy v prvních minutach ukazují svižný florbal.
00:01
Uvodní buly první třrtiny pro Krnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Jan Lukáš, Adam Krmášek, Denis Smilovský, Adam Kučera, Vojtěch Šimík
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: René Frydrych; hráči v poli: Adam Juřina, Jaromír Filip, Dominik Fňukal, Filip Svoboda, Filip Fňukal
00:00
Dnes v hale Krnov v rámci 19. kola Divize můžu přivítáme hostující tým FBK Eagles Orlová.