3:2
0:0
FbC Plzeň

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Plzeň 7:8pn
3. Zdeněk Fanta, 15. Zdeněk Fanta, 22. Jaroslav Rybka, 22. Ondřej Kopta, 41. Jaroslav Rybka, 41. Ondřej Kopta, 56. Lukáš Kaprhál - 11. Vít Malý, 14. Jaromír Täuber, 37. Filip Nový, 38. Jaromír Täuber, 39. Václav Zábran, 48. Václav Zábran, 49. Václav Zábran, N Vít Malý; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Matěj Chabr 31 - Miroslav Fousek 15; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:2, 0:0;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Stejně jako v minulém zápase jsme měli proti papírově silnějšímu soupeři dobrý vstup do utkání. Škoda zbytečných vyloučení a nekoncentrovanosti v závěru druhé třetiny. Získaný bod je pro nás motivací do dalších utkání.
Komentář hostů Strejček Pavel (Trenér):
Dnešní zápas rozhodli naše chyby a necháním se unést hrou soupeře. Díky bohu je to za námi a doufám, že už podobné zápasy do konce sezony nezažijeme. Děkujeme soupeři a divákům.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #81 Vít Malý a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #48 Marek Fryš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #75 Jaromír Täuber a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #22 Jaroslav Rybka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #22 Štěpán Plachý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #16 Martin Strejček , ale gól nevstřelil.
62:23
Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
59:13
Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
58:34
Fryš si obehrál obranu Plzně ale ta ho stihla před nahrávku znova doběhnout
55:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Lukáš Kaprhál, asistoval #18 Josef Jupa (7:7).
55:06
Chabr i přes stínícího protihráče vyráží míček
53:58
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
53:50
Marek přihrává Fryšovi a ten hned míček sklepává na Rybku který na Fouska ale střela je blokována hostující obranou
53:36
Vyloučen hráč #16 Matyáš Ehm družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:33
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (6:7).
40:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #43 Radek Fejfar (6:5).
40:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (5:5).
38:35
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:5).
37:25
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (4:4).
36:45
Jupa sklepnul míček Kaprhálovi přímo na střelu a ten měl uplně prázdnou branku jenže míček střelil pár centimetrů od brány
36:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #37 Matěj Šebek (4:3).
34:42
Ehm se chopil chyby domácích a prokličkoval mezí protihráčema na Chabra který po míčeku hned skače
32:31
Šebek tlačí na mantinel Fejfara
28:47
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
28:36
Plzeň neustále kombinuje na straně domácích
26:59
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #79 Tomáš Skalitz.
25:50
Maly trefil Pokornýho do ramene a tak letí míček mimo hřiště
24:26
Brabec se tlačí na záda Koptovi
23:25
Litvínov chtěl zmást Plzeň ze standardky a tak Fanta začal běžet okruh okolo brankoviště a jeho spoluhráči zatím rozehrávají
23:11
Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
22:50
Plzeň udržuje míček za svojí bránou a uklidňuje hru
21:33
Kopta posílá míček do behu Fajfarovi a ten míček bohužel mine
21:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #11 Martin Marek (4:2).
21:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (3:2).
19:27
Vyloučen hráč #24 Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny
18:22
Strejček kličkuje za hostující bránou a rozhlíží se po svých spoluhráčích za bránou
17:19
Jupa nabíhál samotný a bránu ale Fousek sklouzl proti němu a míček chytl mezi nohy
17:00
Hra mezi oboumi týmy je velmi vyrovnaná
14:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (2:2).
14:02
Zábran nabíhal sámna Chabra ale ten se přesunul na správný místo a míček ho trefil do hrudi
13:24
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #81 Vít Malý (1:2).
12:49
Malý naznačuje na střelu ale míček posílá Brabcovi
11:56
Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
10:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #75 Jaromír Täuber (1:1).
10:03
Plzeň utahuje Litvínov víc a víc v kruhu aby se dostala blíž na Chabra
09:24
Vyloučen hráč #43 Radek Fejfar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.