0:2
3:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Florbal Team Sokol Nebušice 4:10
4. František Vrňata, 43. Vojtěch Máca, 43. Richard Kellenberger, 45. Martin Šolaja - 1. Jakub Rok, 6. Jakub Rok, 9. Milan Černil, 12. Tadeáš Nedoma, 20. Michal Smutný, 28. Michal Smutný, 32. Milan Černil, 35. Jan Krejčí, 37. Milan Černil, 40. Milan Černil; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1 + Petr Blažej OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jan Fišer ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 3:4;
45:00
44:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #18 Richard Kellenberger (4:10).
42:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #78 Vojtěch Máca (3:10).
42:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #14 Dominik Šach (2:10).
39:14
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #10 Jan Krejčí (1:10).
36:17
34:32
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #10 Jan Krejčí, asistoval #24 Dávid Hriadel (1:8).
31:13
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (1:7).
30:00
30:00
29:54
Vyloučen hráč #10 Jan Krejčí družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:25
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #10 Jan Krejčí (1:6).
19:22
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #12 Milan Černil (1:5).
18:17
Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za nesportovní chování.
18:17
Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C - osobní trest.
15:00
15:00
11:26
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #93 Tadeáš Nedoma, asistoval #97 Michal Smutný (1:4).
08:16
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil bez asistence (1:3).
05:46
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #97 Michal Smutný (1:2).
03:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #66 František Vrňata, asistoval #14 Dominik Šach (1:1).
00:53
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #93 Tadeáš Nedoma (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Team Sokol Nebušice:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Martin Zima, Vojtěch Doucha, Gustav Ondrejčík, Jan Švejda, Viktor Vondra