0:3
2:2
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Kutná Hora  4:7
2. Jiří Navrátil, 19. Martin Tůna, 42. Jakub Škrdla, 60. Jakub Škrdla - 5. Jakub Jedlička, 11. Martin Hampl, 29. Ondřej Spurný, 35. Martin Hampl, 39. Josef Chalupa, 48. Antonín Tvrdík, 51. Zdeněk Vavřina; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Novák 37 - Jaroslav Dlouhý 33; po třetinách: 2:2, 0:3, 2:2;
Komentář domácích Ších Vojtěch (Asistent trenéra):
Vyrovnané utkání jsme prohráli vlastní nerozhodností a nedůrazem v osobních soubojích. Děkujeme soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů
60:00
Střely ve 3. části: 7:11
60:00
59:01
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (4:7).
57:49
Timeout Floorball Club FALCON
50:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Zdeněk Vavřina, asistoval #27 Martin Zelený (3:7).
47:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #23 Martin Hampl (3:6).
41:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #34 Dominik Vališ (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:16
40:00
38:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #23 Martin Hampl (2:5).
34:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #7 Václav Rejna (2:4).
28:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #27 Martin Zelený (2:3).
26:57
Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:58
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil #47 Šimon Špaček.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:17
20:00
18:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #97 Daniel Budáč (2:2).
15:46
Vyloučen hráč #47 Šimon Špaček družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
10:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #33 Ondřej Spurný (1:2).
05:20
Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
05:20
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
04:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička bez asistence (1:1).
01:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #61 Miloš Beer (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Spurný, Antonín Tvrdík, Jiří Schwarz, Jakub Jedlička, Šimon Špaček
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jakub Ších, David Janáček, Daniel Budáč, Martin Tůna, Matěj Nezbeda