2:0
5:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Florbal Ústí 11:1
1. Matěj Vosátka, 12. Šimon Taraba, 19. Šimon Batkovič, 19. Jonáš Mareš, 29. Adam Václav Kyselka, 40. Matěj Vosátka, 51. Matěj Vosátka, 54. Matěj Vosátka, 54. Matěj Vosátka, 57. Maxim Grega, 60. Šimon Taraba - 2. Marek Kadlec; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 15 - Matěj Dobosz 18; po třetinách: 4:1, 2:0, 5:0;
Komentář domácích Grega Jozef (Trenér):
Zápas s takovýmto výsledkem nelze hodnotit negativně. Jak na tom jsme ve skutečnosti nás prověří nadcházející play-off. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes z naší strany nepovedený zápas, musíme se poučit z chyb, které děláme a připravit se na play-off. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 12:3
60:00
59:48
A přeci jen padl ještě jeden gól a na závěr utkání se jezdíl deset branek. Dneska to stejně jako včera Bohemce pálilo.
59:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #41 Šimon Taraba bez asistence (11:1).
56:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #50 Šimon Batkovič (10:1).
56:00
A je tu desítka, hosté si dnes povezou pěknou nálož.
53:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (9:1).
53:00
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (8:1).
50:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #20 David Veleba (7:1).
49:28
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
48:30
Další přesilovka pro domácí.
48:13
Vosatka v šanci jen do golmana.
46:34
Ústí vstoupilo do třetí třetiny lépe než domácí a vytváří si více šanci.
43:33
Vyloučen hráč #16 Tomáš Fryš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
43:15
Skvěle Kovařík.
42:50
V další šanci Ústí, ale skvěle Kovařík.
41:00
Bohemka v šanci, ale šance končí na opět dnes skvělém Dobozsovi.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:6
40:00
39:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #64 Tomáš Trnka (6:1).
38:00
Další boční síť kterou trefilo Ústí.
35:47
Vyloučen hráč #93 Marek Kadlec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
35:20
Bude následovat další přesilovka pro domácí.
33:16
Přesilovka ústí děsná Batkovič i Vosátka měli šanci v přesilovce Ústí, ke skórování.
32:15
V první minutě přesilovky Ústí byla nebezpečnějším týmem Bohemka.
31:16
Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
31:16
První  přesilovka zápasu pro Ústí.
30:00
Skvelý zákrok Kovaříka.
28:23
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #64 Tomáš Trnka (5:1).
28:23
Trnka nahrál Kyselkovi před bránu a ten se nemílí.
27:30
Bohemka je jednoznačně nebezepečnější než Ústí, ale gól nepřichází.
26:29
Nebezpečná střela Jonáše Mareše.
25:55
Přesilovka domácích je velmi tragická.
24:22
Vyloučen hráč #20 Jaroslav Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
24:22
Tým ústí potrestán za hru v šesti.
22:56
Kovařík skvěle chytá a posílá svůj tým do protiútoku, ale Vašíček střílí těsne vedle branky.
18:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #15 Jonáš Mareš, asistoval #16 Tomáš Fryš (4:1).
18:30
Mareš plachťákem dává čtvrtý gól domácích.
18:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič bez asistence (3:1).
18:19
Batkovič neskutečně backhendem davá třetí gól domácích.
17:21
Už to vypadalo, že hosté půjdou 3 na Adama Balíka ale ten skvěle zabraňuje šanci hostů.