2:3
4:2
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři Č. Budějovice 9:7
6. Milan Sucharda, 11. Matyáš Velc, 13. Petr Hašek, 24. Jakub Kubina, 29. Milan Koubek, 48. Tomáš Hejzlar, 51. Matyáš Velc, 52. Daniel Kroupa, 53. Daniel Kroupa - 4. Vít Strouhal, 10. Daniel Drobiš, 32. Michael Kudláček, 34. Tomáš Hanák, 39. Marek Slepička, 48. Petr Žáček, 58. Jan Králík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 7:1; využití: 1:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 15, Jiří Veinfurter 10 - Kryštof Ernst 14; po třetinách: 3:2, 2:3, 4:2;
60:00
Střely ve 3. části: 12:6
60:00
59:59
59:57
Poslední pokus o střelu utkání zablokoval Velc a všechny tři body zůstávají v Jaroměři.
59:34
Vyloučen hráč #21 Petr Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
58:56
Hosté drží domácí v obklíčení. Ale domácí pětka odolává.
57:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #40 Daniel Drobiš (9:7).
57:53
Hosté teď domácí obrané pozice doslova rozložili a Králík chytře překonává krátkým lobem Veinfurtera.
57:25
Hosté to zkusí v šesti proti čtyřem
57:24
Vyloučen hráč #88 Jiří Hofman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
56:56
Tři minuty do konce a ještě to bude tvrdé. O tom se nyní přesvědčil domácí Emlar, který to dostal do slabin.
56:00
Domácí se snaží předcházet českobudějovickému útoky vysokým napadáním.
55:14
Emlar nyní poslal lobem dlouhou nahrávku na Hofmana, ten si z první zpracoval, ale druhý dotyk už mu hostující obrana nedovolila.
54:18
Zbraně ještě rozhodně nejsou složeny a litý boj pokračuje.
52:16
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
52:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #15 Matyáš Velc (9:6).
52:16
Spolupráce osvědčené dvojice přináší pro domácí kýžený výsledek. Kroupa se otočil na velkém brankovišti a o tyčku přidává svůj další kousek.
51:35
51:35
Velc bekendovou žabičkou nachází Kroupu a ten z první navyšuje skóre.
51:17
Hosté ještě zbraně neskládají a jejich motivace je stále na výši. Vyhrané buly oslavila lavička bujarým jásotem.
50:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #37 Dominik Emlar (7:6).
50:57
Jaroměřští nyní vyrazili do protiútoku 3 na 2. Emlar ze středu poslal nahrávku doleva na Velce a ten pozemi pohotovou střelou po zemi opět vrací vedení na stranu domácích.
50:07
Do šance se není celkem snad dostával hostující Hanák, ale jeho kličku Veinfurter zlikvidoval.
47:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #6 Jan Králík (6:6).
47:47
Domácím vedení moc dlouho nevydrželo. Střela z první na zadní tyčku prolétla Veinfurterovi pod rukou a máme opět srovnáno.
47:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #88 Jiří Hofman (6:5).
47:02
Hofman si po zisku míčku všiml zapomenutého Hejzlara, poslal na něj rychlou přihrávku a ten dokázal krátkou kličkou překonat hostujícího brankáře.
45:29
Oba týmy nyní ukazují, že touží po vítězství.
44:50
Výborný na Kroupu, jeho střelu z první však chytá Ernst.
44:03
Hanákova střela ze středu hřiště těsně míjí pravou tyčku domácí brány.
42:55
Camrda po mantinelu, jeho střelu tahem blokuje Krigovský.
42:35
Domácí oslabení přečkali bez ztráty kytičky.
41:00
V první minutě poslední třetiny jde domácí tým do oslabení.
40:34
Vyloučen hráč #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
39:59
Druhou třetinu si pro sebe nejprve usurpovali domácí a vypadalo to, že pro vítězství kráčí s větším odhodláním. Ale druhá desetimuntovka ukázala, že zápas ještě není zdaleka u konce. Do třetí třetiny tedy půjdeme za vyrovnaného stavu 5:5.
39:30
K poslední střele třetiny se chtěli chystat domácí, ale za poeldních 30 vteřin se toho může ještě stát hodně.
38:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Marek Slepička, asistoval #39 David Camrda (5:5).
38:28
Slepička teď skryl svoji střelu k Volgÿiho pravé tyči s srovnává skóre dnešního utkání.
38:10
Drobiš teď míjí jaroměřskou branku a domácí už kontrolují časomíru.
37:10
Volgÿi teď vyslal dlouhým výhozem do brejku Velce, ale ten netrefuje hostující branku.
36:18
Vyloučen hráč #20 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:18
Se svům důrazem to nyní přehnal domácí Sucharda a bude hru sledovat z pohodlí trestné židličky.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží doslova davy diváků ze všech koutů světa. Někteří z nich jsou v hale, těch je 81, a někteří z nich jsou například i ...kdesi v Jizerských horách. Děkujeme všem v hale i mimo ní za podporu!
33:40
Hosté jsou nyní na koni.
33:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #8 Michael Kudláček (5:4).
33:08
Hostující Hanák prokličkoval jaroměřskými solnými sloupy a zavěsil po horní tyčku.
31:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #8 Michael Kudláček, asistoval #6 Jan Králík (5:3).
31:20
Kudláček se teď zorientoval nelépe v brankovišti domácích a uklízí odražený míček pod padajícím Volgÿim
30:10
Emlar poslal pas na střed poloviny a Krigovský z první přestřelil.
29:44
Nožička teď ztratil orientaci v prostoru a po odrazu míčku jej hledal a hledal...ale naštěstí dohledal...
28:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #27 Milan Koubek, asistoval #15 Matyáš Velc (5:2).
28:50
Koubek se svoji aktivitou pohotově nachomýtl k dorážce v brankovišti a střelou ve vzduchu zavěsil.
28:20
Hra teď dostala grády a přelévá se z jedné strany na druhou.
25:30
Emlar vybojoval standardku i pro domácí, ale následná střela je vyražena i v tomto případě za branku.
24:58
Hosté se snaží na vývoj utkání zareagovat větší aktivitou. Vybojovali faul. Rozehrávka z velkého brankoviště však nebyla úspěšná a míček končí po odrazu od jaroměřské zdi za brankou.
23:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Jakub Kubina, asistoval #37 Dominik Emlar (4:2).
23:55
Kubina se po návratu na hřiště pustil do protiútoku, kam postupoval Emlar. Naběhl si před branku, kde ho jaroměřský navrátilec nalezl od zadního mantinelu a máme to o dva pro domácí.
23:05
Sucharda s Velcem teď pronikali do protiútoku, ale tři českobudějovičtí vlčáci je dostihli a akci překazili.
21:44
Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
21:44
Kubina poslal soupeře za mantinel a jdu opět zkontrolovat dění na trestné lavici.
21:05
Nožička našel zpoza branky Jiřího Hofmana, ten sice propálil hostujícího gólmana, ale míček odskákal mimo branku.
20:15
Hosté zahajují druhou třetinu vysokým pressingem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
19:56
Hosté dostali pár vteřin před koncem třetiny ještě příležitost rozehry kousek od pravého roku. Akce se ale nepovedla a třetina nám končí.
19:47
Poslední vteřiny v první třetině patří hostům.
19:20
Emalrova slabá střela z otočky teď hostující branku neohrozila.
18:30
V hale se začínají probouzet i jaroměřští diváci.
17:58
Hosté nyní převzali iniciativu a snaží se ještě do konce třetiny o korekci výsledku.
16:58
Domácí jsou v plném počtu.
14:58
Vyloučen hráč #2 Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
14:58
Českobudějovický hráč šlápl na florbalku Kubinovi, ta mu napružená vypadla z ruky a hlasitě padla k zemi. K překvapení diváků je Kubina vyloučen za sekání.
14:10
V další velké šanci netrefuje Emlar.
13:30
Domácí teď na hřišti dominují, ale další branku se jim přidat zatím nedaří.
12:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Petr Hašek, asistoval #37 Dominik Emlar (3:2).
12:21
Hašek "vybruslil" od pravého mantinelu ke středu, natáhl a vymetl pravý horní roh českobudějovické branky...
11:42
Vyloučen hráč #8 Michael Kudláček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #27 Milan Koubek (2:2).
10:47
Koubek z rohu nalézá Velce a ten trefuje z první nad nohu brankáře hostí.
09:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:2).
09:50
Hanák poslal křižnou přihrávku na levé křídlo, do které se Drobiš sice moc dobře netrefil, ale míček si i přesto našel cestu do domácí sítě.
08:20
Přesilovka hostů bez větších šancí změnu skóre nepřinesla.
06:20
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
06:20
Domácí kapitán neví, kde se střídá a posílá svůj tým do čtyřech.
05:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #20 Milan Sucharda, asistoval #37 Dominik Emlar (1:1).
05:39
Sucharda si po Emlarově střele našel odražený míček na malém brankovišti a srovnává skóre.
05:00
Na hřišti je k vidění rozháraná hra nahoru dolů...
03:25
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #81 Marek Slepička (0:1).
03:25
Slepička z rohu poslal na Strouhala, který z první prázdnou branku neminul a z první branky jihočechů otevírá skóre.
03:13
Další pokus domácích a opět vedle. Tentokrát svůj cíl míjí Petr Hofman.
01:17
První střelecký pokus zaznamenal domácí Koubek.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kryštof Ernst; hráči v poli: Michael Kudláček, Daniel Drobiš, Petr Žáček, Jan Králík, Tomáš Hanák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Jakub Kubina, Filip Krigovský, Petr Hofman, Milan Sucharda, Dominik Emlar
00:00
Hezký podvečer, vážení sportovní přátelé.
Vítejte u on-line přenosu z posledního jaroměřského domácího utkání v základní části letošního ročníku 1.ligy.
Domácí se utkají s týmem FBC Štíři České Budějovice.

Oba týmy dnes budou bojovat s podobným cílem, kterým je lepší výchozí pozice pro nadstavbovou část sezóny. U Budějovických však mluvíme o předkole play-off, u domácích "jen" o play-down.