4:2
4:3
- : -

Snipers Třebíč - FbK TJ Svitavy 9:5
14. Zdeněk Malich, 27. Lukáš Mátl, 29. Matěj Kuželka, 36. Zdeněk Malich, 37. Lukáš Mátl, 41. Lukáš Mátl, 46. Jan Vochyán, 48. Alexander Svoboda, 53. Alexander Svoboda - 21. Ondřej Mach, 28. Josef Prudil, 51. Vojtěch Kužela, 55. Ondřej Pakosta, 55. Ladislav Vašák; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0 + Alexander Svoboda 5:7 + Ondřej Mach OS; využití: 6:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Bazala 22 - Miroslav Kalina 19; po třetinách: 1:0, 4:2, 4:3;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Z dnešního zápasu si odnášíme tři body a to je tak asi všechno. Jediné, co nám fungovalo, byly přesilovky a hry v oslabení. Posledních deset minut jsme předvedli šílenost, která už se doufám nebude opakovat.
Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí):
Jsem rád, že se pořídil záznam dnešního utkání. Myslím si, že delegát měl popsaný celý sešit. Co se týče hry, jsem rád, že jsme to za stavu 9:3 nevzdali a zkusili ještě zabrat, i když jsme byli v psychickém rozpoložení. Do playdown se na to musíme připravit a zaměřit se sami na sebe. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:14
60:00
59:59
Hráčem utkání na straně domácích je Jan Homolka a na straně hostů Ondřej Mach, který svými vyloučeními nejvíce přispěl k výhře Snipers.
59:28
Michal Machálek posadil Ondřeje Pakostu svou fintou na zadek.
58:08
Jan Bazala předvedl nádherný skok!
56:22
Znovu dlouho připravovaný signál při standardní situaci hostů s opět stejným výsledkem.
55:55
Martin Žák skvěle ubránil vytočení hostujícího kapitána a následně si ,,vykoupal" tři protihráče.
54:52
Timeout Snipers Třebíč
54:52
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #17 Dominik Kovář (9:5).
54:12
Polevení Snipers hosté dokonale využili.
54:11
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #16 Ondřej Mach (9:4).
52:51
Nedisciplinovanost hostů domácím svědčí, protože Snipers využili dnes už šestou přesilovou hru!
52:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #22 Lukáš Mátl (9:3).
51:40
Ondřej Mach si dnes místo hattricku vstřelených gólů připisuje třetí vyloučení.
51:39
Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:25
Svitavy už přes všechno své stěžování zapomínají hrát florbal.
50:42
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Vojtěch Kužela, asistoval #25 Ladislav Vašák (8:3).
50:00
V hledišti můžeme vidět vzácnou návštěvu, třebíčského odchovance a momentálně hráče Hattricku Brno, Lukáše Vlacha!
49:55
Domácí teď nedokážou úspěšně zakončit svá přečíslení.
49:11
Pohotový zákrok Bazaly!
49:05
Dlouho připravovaný signál hostů na standardní situaci skončil na prvním blokujícím hráči.
48:06
Miroslav Kalina dobře vyjel proti jednomu z třebíčských.
47:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #47 Jan Vochyán (8:2).
47:07
Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
46:08
Mátl útočil na svůj dnes už čtvrtý gól, jeho střela ale mezi tři tyče nezamířila.
45:16
Krásná kombinace Třebíče ,,až do kuchyně"!
45:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #93 Zdeněk Malich (7:2).
44:56
Kuželka neprocpal míček na osamoceného Malicha před brankou.
44:30
Snipers uklidňují hru.
43:25
Skvělý blok Vochyána, následně i Štveráčka a do třetice hasil z bezprostřední vzdálenosti i Bazala v bráně.
42:20
Nebezpečný projektil Tomáše Hynka prosvištěl jen pár centimetrů vedle Bazalovy branky.
40:38
Lukáš Mátl dosáhl hattricku úžasným způsobem, když ve vlastním oslabení ukořistil míček, poslal posledního obránce Svitav ,,na párek" a zkušeně obhodil i brankáře!
40:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl bez asistence (6:2).
39:50
Snipers hrají oslabení s velkým přehledem.
39:16
U Bazalovy branky zvoní tyč!
38:45
Vyloučen hráč #46 Alexander Svoboda družstva Snipers Třebíč na 5 minut za sekání.
38:09
Jan Vochyán svou rozehrávkou ohrozil vlastního brankáře.
37:25
Tvrdá střela Jana Homolky backhandem rozvlnila síť, ale pouze boční.
36:17
Po Zdeňkovi Malichovi dává svůj druhý gól i Lukáš Mátl, opět přesnou střelou z poloviny hřiště v přesilové hře.
36:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #46 Alexander Svoboda (5:2).
35:48
Dnes se hraje opravdu vyhrocený zápas, o čemž svědčí i osobní trest Ondřeje Macha.
35:30
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (4:2).
34:24
34:24
Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
34:24
Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy - osobní trest.
33:30
Svitavy k zakládání útoků využívají dnes časté chyby domácích v rozehrávce.
33:02
Hra je přerušena, jeden z hostujících hráčů je ošetřován.
32:00
Nyní sledujeme klidnou hru bez šancí na obou stranách.
29:44
Adam Svoboda si teď obehrál celou obranu hostů, na dvakrát ale nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů.
28:36
Umístěná střela Matěje Kuželky na přední tyč znamená vedení Třebíče 3:2!
28:35
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #74 Matěj Kuželka, asistoval #39 Michal Machálek (3:2).
28:00
Skvělý signál mezi Svobodou a Kůsem, střela ale opět proletěla jen vedle brány.
27:14
Svitavy po střele z předbrankového prostoru opět srovnávají.
27:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #16 Ondřej Mach (2:2).
26:23
Lukáš Mátl se s tím nepáral, natáhl ke střele od poloviny hřiště a nekompromisně zakončil. 2:1!
26:22
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl bez asistence (2:1).
24:40
Další naprosto zbytečný a nesportovní zákrok jednoho z hráčů Svitav vyústil v třetí přesilovou hru Snipers.
24:39
Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:25
Jan Bazala dvakrát po sobě skvěle vykopl míček!
24:05
Po sérii ostrých zákroku začíná být hra vyhrocená.
23:36
Ukázkový návrat teď předvedl Lukáš Mátl.
22:55
Standardní situace hostů z nebezpečného místa končí jen na domácím bloku.
21:48
Dnes nejmladší hráč na hřišti Adam Svoboda si na toho naopak nejstaršího svým zorrem nepřišel.
21:47
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #73 Adam Svoboda.
20:26
Další obrovskou chybu v rozehrávce Třebíče už hosté potrestali.
20:25
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach bez asistence (1:1).
19:25
Snipers v závěrečném tlaku orazítkovali pravou i levou tyčku!
18:22
Bazala si počkal a nenechal se překonat.
18:21
Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #25 Ladislav Vašák.
16:54
Střelu Štveráčka pohotově vyrazil hostující brankář.
15:45
Naopak ukázkové přečíslení teď od Svitav, ovšem bez úspěšného zakončení.
14:29
Rychlý protiútok Snipers 2 na 1, Svoboda skvěle předložil Žákovi, ten ale neseřídil měřidla a jeho projektil skončil za bránou.
13:41
Nesportovní moment od Ondřeje Macha potrestal Zdeněk Malich přesnou střelou.
13:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #86 Martin Žák (1:0).
13:08
12:33
Domácí nedokázali využít možnost přesilové hry.
11:28
Jahodovi to dnes nestřílí.
10:33
Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
09:47
Překvapivou střelu Mátla od mantinelu Kalina chytil.
09:00
Domácí se i přes velký tlak nedokážou dostat ke střele.
08:11
Picmaus svou chybu v obraně napravil dobrým blokem.
06:44
Další nadějná standardní situace Snipers skončila střelou jen těsně vedle.
05:47
Žák na půli vykoupal jednoho z protihráčů, poté se mu ale nepodařilo najít spoluhráče před brankou.
04:28
Nebezpečná střela Tomáše Vejmělky z půlky prosvištěla okolo hostující tyčky.
04:04
Před brankou Svitav nedokázal Kuželka ze vzduchu doklepnout odražený míček.
03:00
V utkání stále není k vidění žádná gólová příležitost.
00:38
Domácím v rozehrávce zatím jen skáče míček.
00:01
Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u online zápisu ze střetnutí 20. kola Národní ligy - východ mezi domácími Snipers Třebíč a hostujícími FbK TJ Svitavy!
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Miroslav Kalina; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Lukáš Musil, Ondřej Husák, Josef Prudil, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Svoboda, Martin Žák, Kryštof Kůs