5:1
3:6
0:0

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 9:10pn
13. Jindřich Grosse, 23. Jan Vaca, 29. Jakub Koník, 30. Jakub Koník, 34. Leoš Nergl, 36. Hynek Nikolič, 47. David Stummer, 53. Matěj Žaloudek, 60. David Stummer - 6. David Budák, 9. Jaroslav Michálek, 21. Ondřej Kopp, 53. Petr Chládek, 55. Dominik Šebek, 56. Mikuláš Kulík, 56. Dominik Mach, 57. Dominik Mach, 60. Jaroslav Michálek, N Patrick Lenke; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 8 + Adam Nikolič OS + Jindřich Grosse OS:3; využití: 0:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 11 - Vojtěch Jiráček 20; po třetinách: 1:2, 5:1, 3:6, 0:0;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
Dneska se tady odehrálo něco hodně divného, někde mezi nebem a zemí. První polovinu jsme si zvykali na podmínky na této planetě a když jsme se už konečně adaptovali, tak jsme ve třetí třetině zkolabovali a ani nevím, jestli jsme si nakonec ten bod zasloužili. Nájezdy loterie. Děkujeme soupeři a divákům.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Jsem momentálně beze slov. Nevím, neznám, neumím vysvětlit. Mohl to bejt hezkej zápas. Nechci raději říkat něco, čeho bych později litoval, každopádně to, co jsem tu dnes viděl, už opravdu v životě vidět nechci.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #13 Patrick Lenke a vstřelil rozhodující gól (9:10).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #13 David Stummer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #13 Patrick Lenke , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #44 Ondřej Kopp a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC DDM Kati Kadaň hráč #7 Lukáš Pardubský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #28 Leoš Nergl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí B hráč #68 Jiří Horák a vstřelil gól.
59:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer z trestného střílení (9:9).
59:55
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (8:9).
59:04
Timeout Florbal Ústí B
57:15
Po dlouhé době máme dorovnáno, teď jde o všechno
56:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #21 Petr Chládek (8:8).
55:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #3 Dominik Mach, asistoval #26 Marek Pokorný (8:7).
55:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (8:6).
54:17
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
54:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #13 Patrick Lenke (8:5).
52:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #74 Matěj Žaloudek bez asistence (8:4).
52:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #44 Ondřej Kopp (7:4).
52:09
Kadaň má problém se udržet na míčku a hrát chytře, zatímco Ústí hraje velmi chytře
51:48
Je to samá agrese
51:03
Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
48:45
Jiroušek čape mezi nohama
46:41
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer, asistoval #74 Matěj Žaloudek (7:3).
46:26
Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:57
Vyloučen hráč #68 Jiří Horák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
45:11
Horák je jako Usain Bolt, takhle rychle přeběhnuté hřiště jsem ještě neviděla
42:52
Dittrichovi přiletěl místo míčku do brány Holub a ten schazuje bránu i Dittricha
37:31
Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
35:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #68 Jiří Horák (6:3).
34:53
Kadaň velmi agresivně napadá, ale Ústí chodí skvěle do bloků
34:26
Dvoubrankové vedení Ústí
33:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #99 Jiří Strnad (5:3).
30:16
Rychlé dva góly od Koníka posouvají Ústí poprvé za zápas do vedení
29:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #68 Jiří Horák (4:3).
28:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:3).
27:51
Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.