1:2
2:3
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC MSEM Přerov 5:8
10. Radek Lacina, 15. Jakub Zeman, 33. Dušan Pícha, 56. Adam Polách, 58. David Svoboda - 5. Petr Kavka, 11. Vojtěch Řezníček, 14. Adam Pospíšilík, 31. Lukáš Chuděj, 40. Tobiáš Pavliš, 48. František Šamořil, 48. Ondřej Kowalik, 60. Lukáš Chuděj; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Kutěj 6, Jan Eliáš 34 - Matěj Faltus 12; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Polách Zdeněk (Trenér):
Jeden z našich nejlepších výkunů v divizi. Jsem rád, že se kluci přesvědčili, že to mělo smysl. Zranění soupeře nás samozřejmě mrzí, ale bez přemýšlení můžeme napsat, že to nebyl úmysl. Naopak nás zase mrzí některé verbální projevy soupeře, ale takový je sport. Děkujeme soupeři a také rozhodčím za skvěle odřízený zápas.
Komentář hostů Mitaš Marek (Trenér):
Komentář trenéra Přerova: Pocit po zápase je hodně smutný. Tři body máme, ale kromě toho i tři zraněné, z toho dva v poslední minutě. Jestli tady má někdo zapřemýšlet, tak my to nejsme. Jinak trošku ve hře na míčku chyběl pohyb, soupeř vydržel běhat, postavil hradbu v obraně a byl hodně produktivní.
60:00
Střely ve 3. části: 6:20
60:00
59:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj bez asistence (5:8).
59:14
Vyloučen hráč #87 Michal Bělaška družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
57:26
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #97 David Svoboda, asistoval #66 Filip Nádvorník (5:7).
55:14
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #10 Adam Polách, asistoval #17 Marek Štěpán (4:7).
47:46
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #8 Ondřej Foldyna (3:7).
47:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #8 Ondřej Foldyna (3:6).
45:10
Vyloučen hráč #66 Filip Nádvorník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:12
40:00
39:09
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #8 Ondřej Foldyna (3:5).
32:49
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #42 Dušan Pícha, asistoval #97 David Svoboda (3:4).
30:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (2:4).
28:20
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:16
20:00
18:16
Vyloučen hráč #97 David Svoboda družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
14:20
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #31 Jakub Zeman, asistoval #17 Marek Štěpán (2:3).
13:03
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #15 Adam Pospíšilík, asistoval #32 František Šamořil (1:3).
13:03
Střídání brankáře. Nový brankář #52 Jan Eliáš družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
10:26
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #66 Vojtěch Řezníček, asistoval #27 Lukáš Raška (1:2).
09:02
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #6 Radek Lacina, asistoval #35 Martin Ondryáš (1:1).
04:17
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #27 Lukáš Raška (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Tobiáš Pavliš, Maxim Šefčík, Michal Bělaška, Jakub Zavadil, Lukáš Chuděj
00:00
Line-up domácích FBC TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Jakub Zeman, Jakub Skýpala, Adam Polách, Marek Štěpán, Petr Káňa