3:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBC ROKYCANY 10:2
4. Michael Kolínský, 9. Daniel Špírek, 10. Daniel Špírek, 14. Pavel Šebelle, 24. Michael Kolínský, 26. Pavel Šebelle, 39. Michael Kolínský, 50. Jakub Mikeš, 57. Michal Měřička, 60. Tomáš Biskup - 24. David Kozelka, 53. Lukáš Bendek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 162; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 38 - Martin Štochl 39; po třetinách: 4:0, 3:1, 3:1;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Výsledek celkem jednoznačný a další 3 důležité body do tabulky. Hra nebyla zcela koncentrovaná a byly tam chyby, ale i přesto jsme si dokázali dojít celkem v klidu k vítězství. Příští týden se musíme lépe koncentrovat na celé utkání. Děkuji skvělým divákům za podporu a soupeři za férové utkání. Příští týden se těším na naše diváky v ČB.
Komentář hostů Michálek Václav (Trenér):
Na dnešní zápas jsme nepřijeli absolutně koncentrovaní. Čehož soupeř využil i za pomocí nějakého toho štěstí. Když tomu připočtu naší bezzubost směrem dopředu, tak výsledek odpovídá předváděné hře. Omlouvám se divákům za náš výkon, tolik lidí by si zasloužilo lepší podívanou. Děkuji všem přítomným.
60:00
Střely ve 3. části: 16:18
60:00
59:58
Biskyho golem od mantaku a Špírovo faulem se s vámi loučíme a přejeme příjemný konec týdne
59:22
Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
59:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #43 Filip Trkovský (10:2).
56:34
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #4 Václav Staněk (9:2).
53:24
Vojta Šanda v obrovské šanci, to je drama
52:01
Rokycany toho využívají a snižují na 2:8
52:00
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (8:2).
51:49
Písek ve čtyrech po faulu Kučeráka
50:38
Vyloučen hráč #17 Daniel Kučera družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou.
49:52
Jedeme dál, nevadí
49:49
Trestné střílení družstva FbC Písek neproměnil #63 Matěj Prčík.
49:49
Jdeme na nájezd
49:26
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #18 Michal Cigánek (8:1).
39:55
Vyloučen hráč #12 Daniel Špírek družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:24
Písek i přes velký brankový rozdíl neztrácí tempo a bojuje dál a dál
38:18
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #19 Pavel Šebelle (7:1).
30:37
Vyloučen hráč #41 Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za hra rukou.
29:22
Písek na míčku
26:51
Rokycany na míčku
25:06
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #5 Michael Kolínský (6:1).
25:06
Písek využívá chyby soupeřů ve střídání a z přečíslení dává gol na 6:1
24:27
Špírek důsledně vybojoval míček před bránou hostů, bohužel ale bez zakončení
23:27
Rokycany skorují poprvé v tomto zápase, uvidíme, zda je to nabudí do dalších akcí
23:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (5:1).
23:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (5:0).
18:16
Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za opakované přestupky.
15:57
Písek v pěti a stále na míčku
15:04
4na4, zajímavý vývoj, který vyplynul z píseckého oslabení
15:02
Vyloučen hráč #12 Jakub Nový družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
14:50
Písek zatím na míčku
13:59
"Dáme gola ve čtyrech!!" zní právě píseckou obloukovkou a my uvidíme zda hosté využijí početní převahy
13:36
Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
13:23
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #48 Jakub Mikeš (4:0).
09:58
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #17 Daniel Kučera (3:0).
08:54
Krásný zákrok Vlasty Dvořáka
08:11
Špírek našel mezírku v bráně soupeřů a zvyšuje na 2:1
08:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek bez asistence (2:0).
05:58
Písek na míčku vymýšlí, jak zvýšit brankový rozdíl, zatím se ale nedaří přejít rokycanskou obranu
03:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #27 Michael Kučera (1:0).