6:2
1:0
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - KM automatik FBK Jičín 11:4
3. Miroslav Kábrt, 9. Miroslav Kuře, 10. Šimon Vacek, 12. Adam Petera, 27. Filip Geisler, 29. Miroslav Kábrt, 29. Miroslav Kuře, 32. Miroslav Kábrt, 33. Adam Petera, 40. Marek Weinelt, 60. Marek Weinelt - 5. Tomáš Ouhrabka, 11. Tomáš Houška, 23. Richard Iltis, 31. David Hanuš; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3 + Adam Vejrek 5:3 + Marek Hubaček 5 + Marek Hubaček OS; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Beneš 16 - Jan Kraus 28; po třetinách: 4:2, 6:2, 1:0;
Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér):
Důležitá výhra ve vyhroceném zápase, dostali jsme se do vedení a skoro po celý zápas jsme hru kontolovali. Děkuji hráčům a soupeři za předvedenou hru, také děkuji časomíře, rozhodčím a fanouškům.
Komentář hostů Schreier Michal (Trenér):
Prvních pár minut jsme dokázali s lépe hrajícím soupeřem držet krok a využívat našich brejků. Bohužel jsme začali kupit chyby a to nás stálo zápas. O smůle na zranění už asi ani nebudu mluvit, to je letos naše prokletí. Dohrávat zápas s 9 hráči, ještě proti týmu silnému a rychlému na míčku, je opravdu těžke. Děkujeme našim fanouškům za podporu. Fanouškům soupeře doporučiji pro příště trochu méně alkoholu a více vychování.
60:00
Střely ve 3. části: 12:5
60:00
59:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #32 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (11:4).
56:49
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
56:49
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín - osobní trest.
56:49
Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:39
Rtyně teď v několika šancích, ale branku netrefuje.
49:40
Rtyně nevyužívá dlouhé přesilové hry.
45:21
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:21
Trestná Jičína se začíná plnit.
44:39
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za sekání.
38:32
Bednářovi se smekl míček z pečele a nahrávka přišla na střed přímo Houškovi, který jde sám na bránu. Tu ovšem netrefuje
37:32
Rozhodčí opět uklidňují hru
32:57
Vejrek si jde sednout, protože třefil soupeře do obličeje.
32:56
Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 5 minut za sekání.
32:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #17 Miroslav Kuře (9:4).
31:25
Legendární Kábrtova střela z otočky a Rtyně navyšuje
31:24
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #32 Marek Weinelt (8:4).
30:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #12 David Hanuš, asistoval #10 Bohumil Plíšek (7:4).
29:10
Hra se odvíjí tak rychle, že stolek to těžce nezvládá to vše zapisovat
28:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Miroslav Kuře bez asistence (7:3).
28:13
Kuře si napravuje reputaci a střílí. Po zemi to tentokrát Kraus nečekal
28:04
26:28
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #35 Filip Geisler, asistoval #32 Marek Weinelt (5:3).
25:45
Vyloučen hráč #17 Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
25:45
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
25:44
Hned po rozehrání po nájezdu se hra přesouvá na polovinu Rtyně. Kuře jde do souboje s Hubačkem u mantinelu, ale bude se vylučovat za hrubost
25:21
Kuře bohužel neproměnil. Kraus si sice lehl, ale i i tak zvádl zachytit střelu
25:20
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil #17 Miroslav Kuře.
25:15
Kábrt se snaží napravit svoji chybu a běží co mu nohy stačí sám na bránu. Jičín ale fauluje a tak nás čeká nájezd
24:50
Chyba Kábrta přímo na středu hřiště. Jičín jde do brejku, ale Weinelt zachraňuje situaci
23:15
Začíná tu být hustá atmosféra. Rozhodčí poprvé uklidňují hráče a vyzívají ke klidné hře
22:09
Iltis střílí z otočky a našel si místo přesně nad helmou Beneše
22:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Richard Iltis, asistoval #27 Vojtěch Haken (4:3).
20:36
Kábrt zkušeně zastavéná přihlávka před bránou, ze které by jinak Jičín jistě skóroval
13:23
Vyloučen hráč #77 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
11:35
Dneska jsme svědky rychlé hry plné gólů.
11:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #2 Tomáš Balcar (4:2).
10:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška bez asistence (3:2).
09:33
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek bez asistence (3:1).
08:58
Povedlo se! Miroslav Kuře dal takovou střelu, že to málem doletělo až do Křinic. Ke konci si nezapomněl poskočit z radosti
08:57
08:57
Miroslav Kuře se zmocnil balónku a utíká do útočného pásma s jediným cílem - dát gól
07:50
Jansa promarnil svoji šanci skórovat.
06:17
Jičín po gólu navýšil své tempo.
04:56
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #2 Tomáš Houška (1:1).
04:56
Ouhrabka po dorážce dává gól a vyrovnává.
04:41
Od začátku utkání je Rtyně více na míčku.
02:14
02:14
Kábrtova střela prošla brankáři mezi nohama a navyšuje na 1:0.
01:50
Hra je už od začátku velmi rázná.
00:01
Úvodní buly vyhrála Rtyně
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Jan Kraus; hráči v poli: Vojtěch Haken, Michal Schreier, David Hanuš, Bohumil Plíšek, Richard Iltis
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Kamil Hebelka, Marek Weinelt, Dominik Hebelka, Jakub Téra