2:1
1:2
0:1

TEXAS LONGHORNS - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  4:5p
9. Veronika Raková, 30. Aneta Špičáková, 36. Eliška Škvorová, 55. Veronika Raková - 3. Nella Stašková, 27. Nella Stašková, 55. Karolína Hašlová, 60. Tereza Bočková, 61. Tereza Bočková; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 27 - Simona Werbynská 26; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:2, 0:1;
Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér):
Dnes jsme se zbytečně nechaly zdeptat florbalovou a divadelní hrou ze strany soupeře a některých fanoušků hostí, ale to je jen náš problém, že takové zápasy nezvládáme hlavou. Soupeř tohoto dokázal využít, my ne. Před playoff důležitý ukazatel, nad čím máme ještě zapracovat.
Komentář hostů Vondruška Jan (Trenér):
Zpočátku utkání jsme se museli adaptovat na místní povrch, ale postupnou důslednou prací jsme zápas dovedli do vítězného konce. Děkuji holkám za srdnatý výkon.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:20
60:20
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #21 Karolína Hašlová (4:5).
59:14
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #66 Markéta Šímová (4:4).
57:36
Vyloučen hráč #93 Veronika Raková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:57
Vyloučen hráč #6 Eliška Škvorová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nesportovní chování.
56:57
Vyloučen hráč #99 Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nesportovní chování.
54:28
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová, asistoval #66 Markéta Šímová (4:3).
54:15
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #93 Veronika Raková, asistoval #9 Miroslava Nováková (4:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:12
40:00
35:06
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #6 Eliška Škvorová, asistoval #96 Natalie Vesecká (3:2).
29:41
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková, asistoval #8 Kateřina Kubištová (2:2).
28:09
Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
26:35
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #33 Tereza Bočková (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
08:42
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #93 Veronika Raková, asistoval #33 Jana Pavlicová (1:1).
05:06
Vyloučen hráč #16 Aneta Rozehnalová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
02:36
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Nella Stašková, Tereza Bočková, Šárka Houzarová
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Miroslava Nováková, Natalie Vesecká, Eliška Škvorová, Aneta Špičáková