1:0
2:2
1:0

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 5:4p
7. Petra Bratschaedlová, 39. Daniela Tomanová, 44. Eliška Poláková, 56. Daniela Tomanová, 63. Klára Mečířová - 7. Simona Pilíková, 17. Markéta Bártová, 57. Adriana Hýsková, 60. Simona Pilíková; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Martina Zajícová 21 - Lucie Brandejská 20; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:2, 1:0;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Dvě víkendová derby byla pro nás bodově hojná. Co je důležitější, nikdo se nezranil a můžeme hned v úterý navázat v tréninku. Oba dny jsme opět mohli čerpat energii od našich skvělých fanoušků a navíc jsme se v hale mohli cítit skutečně jako doma. Tímto děkuji za skvělou pořadatelskou službu, soupeřům za férové utkání a jelikož tento vlak nestaví, tak již příští víkend opět v plné polní.
Komentář hostů Neumaier Petr (Asistent trenéra):
K vzhledem vývoji ve 3.třetině si bodíku ceníme. Dneska jsme se trápily v držení míčku v útočné fázi, tam jsme byly bezzubý. Díky nedůrazu v předbrankovém prostoru jsem dostávaly laciné branky ale soupeř hrál dneska dobře a bylo to krásné vyrovnané utkání, bohužel se smloným koncem pro nás. Přesto bych rád poděkoval holkám za bojovnost, Děkujeme soupěři a těšíme se zase někdy příště.
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
62:56
62:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Klára Mečířová, asistoval #85 Kateřina Šímová (5:4).
59:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková, asistoval #11 Adriana Hýsková (4:4).
59:12
Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry.
56:39
Domácí začínají ztrácet kontrolu a spolehlivost nad míčkem a Chomutov toho využívá
56:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #8 Barbora Vaňková (4:3).
56:00
Hostí mají poslední minutky na vyrovnání
55:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Daniela Tomanová, asistoval #38 Barbora Gabrielová (4:2).
54:22
Timeout Florbal Chomutov
50:16
Mečířová dnes předvádí vynikající výkon a drží svůj tým
48:59
Domácí trenér M. Wildhaber vyslal na hřiště svou nejlepší čtyřku, aby Chomutov při přesilovce nebyl schopen dorovnat
48:03
Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
47:12
Kocianová se rychle vrátila a zábránila tak samostatnému úniku Pilíkové
44:11
Domácí se poprvé dostávají do vedení, ale i tak hraji na 100%
43:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #5 Eliška Poláková, asistoval #33 Klára Mečířová (3:2).
36:48
Pro Ústí je to bylo dobré oslabení, nyní se tlačí na bránu a hostí mají problém jim míček vzít
34:36
Mrázová je neskutečný bagr!!! Protihráčka leží na zemi
34:35
Vyloučen hráč #17 Lucie Mrázová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
34:08
Zápas je poněkud nudný, očekávala jsem více
31:11
Mečířová ukázala co je v ní a takovou tvdou střelu bych od takové drobné dívenky nečekala
23:37
Pilíková výborně na Šidlochovou crossem, ale ta neměla hokejku na zemi, tudíž nemohla dobře vystřelit
16:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #69 Markéta Bártová, asistoval #97 Simona Chodurová (1:2).
15:44
Poláková se ujímá míčku, který Pilíkové sjel z hokejky a běží k bráně. Bohužel chomutovské hráčky jsou rychlejší
14:15
Omlouvám se, že jsem nepsala, ale zdržel mě tu rozhodčí z minulého utkání. Toto utkaní však můžete sledovat přes TvCom
09:41
KUbíková zkouší střelbu z půlky, Brandejská ale čape
07:40
Mrázová se nápřáhla a hned vysílá střelu, tu ale Pilíková blokuje
07:15
Ústí oplácí gól a rázem jsou více na míčku.
06:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:1).
06:08
05:30
Ústí brání seč jim síly stačí
03:20
Chomutov je více na míčku a Ústí nemá šanci k nějaké hře
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Moravec a Lukáš Mucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lucie Brandejská; hráči v poli: Natálie Kamenická, Simona Chodurová, Viktorie Schoberová, Tereza Suková, Markéta Bártová
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Petra Bratschaedlová, Markéta Kociánová, Ema Mlatečková, Daniela Tomanová, Vendula Štolbová