4:1
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Banes Florbal Soběslav 9:3
2. Victoria Binědová, 3. Kateřina Mašková, 22. Martina Špetová, 24. Michaela Mašková, 25. Daniela Lorencová, 34. Lenka Přerostová, 52. Lucie Bejčková, 58. Anna Alexandra Suková, 60. Lenka Přerostová - 15. Amálie Šťastná, 28. Lucie Vacková, 56. Monika Hrnečková; rozhodčí: Matouš Eret - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Anna Chalušová 17 - Eliška Hnojnová 25; po třetinách: 2:1, 4:1, 3:1;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Dnes jsme se proti včerejšku výrazně zlepšili ve hře na míčku a v pohybu v útočném pásmu. Stále nás ale ještě trápí zbrklost v některých situacích. Jsme rádi, že natahujeme vítěznou šňůru a nadále držíme dobrou pozici pro play-off. Děkujeme všem za zápas.
Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér):
Ubojovaný zápas, bohužel s nepříznivým výsledkem pro nás. Musíme se poučit z našich zbytečných chyb a připravit se na další utkání. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do dalších bojů
60:00
Střely ve 3. části: 11:3
60:00
59:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #4 Michaela Mašková (9:3).
57:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #4 Michaela Mašková (8:3).
55:31
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková, asistoval #22 Adéla Kubátová (7:3).
51:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #17 Lucie Bejčková, asistoval #76 Martina Špetová (7:2).
46:41
Hosté v plném počtu.
44:41
Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:41
Dlouho jsme hru 5 na 5 neviděli a je tu další vyloučení.
43:37
Hosté jsou v plném počtu.
41:37
Vyloučen hráč #13 Markéta Kabešová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
41:37
Vostracká, která vyvážela míček byla faulovaná a uvidíme tedy i přesilovou hru v podání domácího týmu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:7
40:00
33:43
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #6 Anna Alexandra Suková (6:2).
30:12
Hezká kombinace binědové a Žižkové končí střelou těsně nad branku hostů.
27:41
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Lucie Vacková, asistoval #77 Táňa Pospíšilová (5:2).
25:25
V úvodu druhé třetiny zatím herně i gólově dominují hráčky Plzně.
24:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #95 Daniela Lorencová, asistoval #77 Kateřina Mašková (5:1).
23:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #59 Andrea Marková (4:1).
21:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #79 Victoria Binědová (3:1).
21:38
Nenápadná střela Špetové mířila kousek nad zemí k tyčce.
14:44
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #44 Amálie Šťastná bez asistence (2:1).
14:44
Šťastná dostala dostatek prostoru a snižuje na rozdíl jediné branky.
13:20
Domácí jsou v plném počtu.
11:20
Vyloučen hráč #6 Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
11:20
Strkanice před střídačkou Plzě končí trestem pro Sukovou.
06:06
Urbanová a následně Bejčková vysílají míček na Hnojnovou, ani jedna střela nebyla úspěšná.
04:12
Šraierová zkouší střelu od mantinelu, Chalušová v brance Plzně chytá.
02:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #77 Kateřina Mašková, asistoval #2 Sára Bobková (2:0).
02:42
Mašková K. vystihla nepřesnost a propíchla míček do branky.
01:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #4 Michaela Mašková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matouš Eret a Matyáš Ehm.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Petra Kabešová, Amálie Šťastná, Markéta Kabešová, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Chalušová; hráči v poli: Lucie Bejčková, Karolína Vostracká, Daniela Lorencová, Sára Bobková, Kateřina Mašková