0:1
0:4
- : -

Crazy girls FBC Liberec - Prague Tigers Nehvizdy 5:8
13. Markéta Valešová, 14. Kateřina Novotná, 15. Markéta Žbánková, 19. Aneta Foffová, 20. Markéta Valešová - 1. Eliška Mrázková, 6. Petra Šebestová, 8. Petra Šebestová, 36. Martina Lamblová, 42. Eliška Dvořáková, 43. Dominika Steinbachová, 57. Eliška Dvořáková, 60. Petra Šebestová; rozhodčí: Jakub Horák - Jan Dlouhý; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 15 - Martina Pilšáková 30; po třetinách: 5:3, 0:1, 0:4;
Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí):
Začátek zápasu jsme byli hlavami asi jinde. Poté nám seplo a odehráli jsme krásných 10 minut. Další dvě třetiny jsme bohužel nedokázali dostat balónek do sítě a hosté náš náskok postupně ukrajovali a zaslouženě vybojovali vítězství. Naše hra není vůbec špatná, ale na takovéto zápasy se musíme více hecnout.
Komentář hostů Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Dnes hodně kvalitní zápas, mám radost za taktickou kvalitu, kterou holky ukázaly. Po dobrém vstupu přišel hned v první třetině kolaps, naštěstí jsme po malých krůčcích dovedli zápas k vítězství. Před blížícím se vrcholem sezóny super stav. Jedinou kaňkou zápasu je hala, trošku to připomínalo letní turnájek.
60:00
Střely ve 3. části: 13:7
60:00
59:47
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
59:47
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (5:8).
56:39
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #33 Dominika Steinbachová (5:7).
42:05
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Dominika Steinbachová, asistoval #46 Petra Šebestová (5:6).
41:35
tigers srovnávají na 5:5
41:06
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #95 Eliška Dvořáková, asistoval #1 Martina Pilšáková (5:5).
35:26
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #16 Tereza Plánková (5:4).
32:05
Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
32:05
v dnešním zápasu bude více trestných minut jak vstřelených golu
31:21
Červenková střela na bránu, brankářka chytá
27:16
Vyloučen hráč #16 Tereza Plánková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost.
27:16
Vyloučen hráč #44 Markéta Žbánková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
25:43
Bárová šance ale brankářka chytá
24:30
liberec má přesilovku
24:20
Vyloučen hráč #46 Petra Šebestová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost.
19:38
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #44 Markéta Žbánková (5:3).
19:38
Žbánková nahrává Valešové a ta dává gol
18:30
Fofová krásný gol do branky
18:26
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #17 Dominika Plichtová (4:3).
14:51
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #13 Markéta Rumlová (3:3).
14:51
Liberec srovnává na 3:3
14:51
krásná akce Rumlové a Žbánkové
13:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #50 Aneta Voříšková (2:3).
12:41
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (1:3).
12:41
dobrý výběh Lenfeldové a do branky doráží Valešová
12:20
Totalní námaz před libereckou brankou ale soupeřkám se nepodařilo ani jednou trefit
11:00
hra je ve velkém tlaku
09:50
Rumlová střela na bránu
07:21
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #16 Tereza Plánková (0:3).
06:20
brankářka liberce zachraňuje situaci
05:54
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #46 Petra Šebestová, asistoval #49 Eliška Mrázková (0:2).
05:27
Vyloučen hráč #40 Pavla Bárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.