2:0
- : -
TJ Turnov

BLACK ANGELS - TJ Turnov 11:1
2. Aneta Fryčová, 8. Ester Janušková, 17. Šárka Veselá, 22. Eliška Podoláková, 23. Anna Staňková, 26. Markéta Chaloupecká, 35. Zuzana Kuchařová, 38. Vendula Kolkusová, 39. Markéta Chaloupecká, 41. Aneta Fryčová, 51. Aneta Fryčová - 6. Adéla Kyselová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Filip Novák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Natálie Churáčková 41 - Kateřina Brabcová 5; po třetinách: 3:1, 6:0, 2:0;
Komentář domácích Fryč Pavel (Vedoucí):
Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeřkám, divákům a rozhodčím za zápas.
Komentář hostů Veselá Lucie (Trenér):
Po celkem slušné úvodní třetině nám docházely síly a na soupeře už jsme jednoduše nestačily. Soupeřky měly velmi dobrou rozehrávku a dařilo se jim nás zavřít na naší půlce a připravit si několik solidních šancí. Bohužel s tak malým počtem hráček a s momentálním stavem v týmu se nemůžeme takovým soupeřům rovnat. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí v play-off.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
58:57
Timeout TJ Turnov
58:57
Vyloučen hráč #33 Adéla Kyselová družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty tohoto zápasu.
54:56
Domácí už nepouštějí Turnov k míčku.
53:55
Říhová vybojovala míček,ale byla až moc blízko hostující gólmance a tak nemohla dostatečně zakončit.
53:35
Adéla Kuchařová přestřelila branku.
52:50
Hráčkám Turnova se daří držet míček na útočné polovině.
52:14
Vinklerová těsně míjí branku.
50:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #82 Anna Vinklerová (11:1).
50:08
Fryčová zkopletovala hattrick.
49:56
Chaloupecká se snažila míček poslat k tyči. Brabcová byla proti.
48:23
Brabcová už po několikáté podržela své spoluhráčky.
46:23
Říhová vyběhla až na střed hřiště odkud vyslala střelu, která letěla mimo branku.
45:29
Střela od Adély Kuchařové Brabcová helmou nazvedla mimo hřiště.
43:51
Podoláková míjí branku.
42:35
Říhová si poradila s obránkyní a dostala se až k brance, kde nevyzrála na Brabcovou.
40:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #79 Eliška Podoláková (10:1).
40:37
Fryčová neomylně od mantinelu prostřeluje všechno před sebou.
40:01
První buly ve třetí třetině vyhrály domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 20:5
40:00
39:59
Hráčky Turnova se dokázaly dostat do útoku a snažily se ohrozit Churáčkovou.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #82 Anna Vinklerová (9:1).
38:15
Brabcová dokázala vyrazit Chaloupecké střelu. Bohužel pro ní se míček blbě odrazil a skončil v brance.
37:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #5 Karolína Majerová (8:1).
37:35
Kolkusová od mantinelu propálila všechno před sebou.
37:07
Janušková dostala míček zpoza branky a její střela z první trefila protihráčku.
34:05
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #71 Adéla Kuchařová (7:1).
34:05
Adéla Kuchařová čekala až se některá ze spoluhráček uvolní. Do správného prostoru si naběhla Zuzka Kuchařová a míček poslala přesně k tyči.
33:34
Majerová dostala míček až k Brabcové.
32:04
Štepánková těsně míjí domácí branku. Poté se nechala faulovat a Turnov bude rozehrávat.
30:34
Turnov po delší době dostal před gólmanku.
29:34
Další pokus domácích co končí těsně mimo branku.
28:34
Adéla Kuchařová měla před sebou prázdnou branku. Jenomže míček netrefila ideálně a místo toho míček končí v rohu hřiště.
27:14
Livorová zkaměněla poté když mohla hrát, když hostující hráčka špatně rozehrála a málem darovala domácím velkou šanci.
26:37
Churáčková si po delší době připisuje zákrok.
25:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #71 Adéla Kuchařová (6:1).
25:17
Střílená nahrávka před branku, kde byla Chaloupecká, která dokázala míček poslat do branky.
22:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #54 Ema Košťálová (5:1).
22:06
Staňková neměla problém trefit odkrytou branku.
21:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková bez asistence (4:1).
21:08
Podoláková zpoza branky vyběhla až na střed hřiště odkud prostřelila Brabcovou.
20:57
Chaloupecká těsně přestřelila branku.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrály domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:6
20:00
19:59
Domácí zatlačily Turnov před brankou. Bohužel nedokázaly ohrozit Brabcovou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:51
Kuchařová jenom do Brabcové do helmy.
18:01
Fryčová se dostala až k brance kde nevyzrála na Brabcovou.
16:48
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil #11 Šárka Veselá (3:1).
16:48
Závar před hostující brankou a míček se dostal záhadně do hostující branky. Poslední kdo se dotkl míčku byla asi Veselá.
15:26
Churáčková vyráží hostující pokus helmou.
13:45
Podoláková dostala míček do branky. Bohužel míček zahrála nad úrovní kolen.
11:11
Domácí hrají v plném počtu.
10:23
Domácí hráčky jsou aktivní i když hrají oslabení.
09:11
Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:11
Kolkusová zastavila hostující protiútok za cenu faulu.
08:01
Vyloučen hráč #13 Eliška Štěpánková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:01
Štepánková faulovala tak něštastně až se při tom zranila.
07:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:1).
07:18
Janušková z velké dálky dokázala míček umístit přesně k tyči.
06:02
Vyloučen hráč #4 Tereza Koubková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
06:02
I domácí s zkusí přesilovku.
05:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #33 Adéla Kyselová, asistoval #14 Karolína Bittnerová (1:1).
05:34
Kyselová dokázala svojí střelu trefit nad rameno Churáčkové.
03:59
Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
03:59
Z. Kuchařová nepustila protihráčku do protiútoku, bohužel si musí odsedět trest.
01:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Aneta Fryčová, asistoval #64 Ester Janušková (1:0).
01:48
Fryčová na středu hřiště propálila gólmanku hostů.
00:01
PRvní buly v zápase vyhrály domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Adéla Kyselová, Lucie Brabcová, Johana Fišerová, Karolína Bittnerová, Šárka Veselá
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Lída Chovancová, Aneta Fryčová, Gabriela Hermánková, Ester Janušková, Barbara Livorová