0:1
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC Kutná Hora 1:2
51. Pavla Lišková - 28. Barbora Forštová, 45. Natálie Dubská; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jana Vostrá; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná ? - Lucie Petráková ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Kromě nájezdu jsme dnes celý zápas nedokázali vyzrát na skvěle chytající brankářku hostí a proto jsme dnes prohráli. Děkuji soupeři za férový zápas.
Komentář hostů Němec Martin (Trenér):
Dnešní výhry si velmi vážíme, poněvadž proti nám stál těžký soupeř. Holky držely po celý zápas taktické pokyny a navíc vynikající výkon naší gólmanky nám přineslo kýžené vítězství. děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí do playoff.
60:00
Střely ve 3. části: 17:3
60:00
59:59
Body se stěhují do Kutné Hory, ale klobouk dolů před Spartagirls, holky do toho daly vše, krásný zápas, děkujeme...
59:56
Obrovská šance domácích, Hrubá nedává, hosté vítězí..
59:01
Vyloučen hráč #47 Nikola Knížová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hra rukou.
59:01
Střelu Lukovské zastavila Kutná Hora rukou, je tu poslední nápor..
57:51
Střela stíhá střelu.. hosté jsou pod palbou...
56:50
Sparta jde do šesti...
56:49
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
52:57
Tempo je neklesá, domácí Lišková zkusila zasunout zpoza branky, nevyšlo to..
50:48
Kouzlo je prolomeno...je to drama..
50:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková z trestného střílení (1:2).
50:37
Lišková se "urvala" do šance, padá po faulu a je tu nájezd..
50:01
Bojuje se o každý metr, branka hostí stále odolává...
46:53
Sparta hraje v šesti, Grundová s Lukovskou opakovaně prověřily hostující gólmanku, ta je zatím neprůstřelná..
46:07
Vyloučen hráč #47 Nikola Knížová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:34
Potvrdilo se staré známé, "nedáš, dostaneš". Hezkou akci Sparty zhatil rychlý kontr hostí a je to 0:2.
44:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (0:2).
43:38
Míček šel těsně kolem branky domácích, diváci si oddechli...
41:04
Sparťanka Kračunová si dobře vyběhla na branku hostí, ale ani ona neprostřelila...
39:59
Rozhodne zápas zatím jediný gól? Rozhodne poslední třetina.
39:13
Sparťanka Grundová to zkouší z dálky.. střela ale do sítě neprošla..
38:42
Kutná Hora trefuje tyčku domácí branky.
34:35
Tlak Sparty gól nepřinesl...
33:55
Rychlý průnik hostující hráčky končí střelou nad branku Pokorné.
32:46
Další přesilovka domácích...
32:28
Vyloučen hráč #31 Nikola Šimůnková družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
30:17
Sparta se snaží odpovědět, ale střely Lukovské a Hrubé do branky neprošly.
27:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #22 Barbora Forštová, asistoval #91 Natálie Trpišovská (0:1).
27:31
Kutná Hora těží ze špatné rozehrávky domácích a máme tu první gól zápasu.
24:31
Domácí Bogdanová se hezky uvolnila, ale střela jde do gólmanky.
23:35
Z dobré pozice střílí domácí Šťástková nad...
22:01
Grundová dobře zkřižovala hráčku hostí, nebezpečí zažehnáno.
20:43
Pěknou střelu domácí Zemanové z otočky chytá gólmanka.
19:29
Domácí Lišková v další šanci, míček jde mimo branku...
17:08
Navrátilová s Liškovou opět zahrozily před brankou Kutné Hory.
15:37
Přesilovka zůstala nevyužita, na míčku Sparta.
14:13
Domácí hrají přesilovku, hledají skulinu pro střelu.
13:35
Vyloučen hráč #21 Denisa Drahokoupilová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
13:20
Pěkná střela domácí Kračunové končí u gólmanky.
11:50
Gólmanka Pokorná kryje střelu nebezpečnou hostí.
09:22
Pěkně sehraná akce domácí Navrátilové s Liškovou, gól z toho není..
06:45
Sparťanka Lukovská teď v poslední chvíli zastavila gólovou přihrávku hostí.
05:45
Hra se teď usadila na polovině Sparty. FBC dobře kombinuje.
03:47
Sparta se usadila na polovině soupeřek z Kutné Hory.
03:16
Domácí Hrubá střílí v pádu nad branku.
02:07
První šance zápasu, ve které byla domácí Lišková.
00:59
Oba týmy zatím volí vyčkávací taktiku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Nikola Knížová, Sabina Ašenbrennerová, Natálie Dubská, Denisa Drahokoupilová, Lucie Spěváčková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Michaela Hrubá, Viola Kratochvílová, Dominika Kračunová, Karolína Chvátalová, Denisa Vajdlová
00:00
Dobrý večer z X3M arény na pražském Barrandově. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 20. kola 1. ligy žen, ve kterém domácí Spartagirls (ACEMA Sparta Praha UNYP) hostí tým FBC Kutná Hora. Oba týmy usilují o co nejlepší výchozí pozici pro blížící se playoff. Zatímco Spartagirls včera doma ztratily zápas proti SKV, Kutná Hora "přejela" na Kladně Nové Strašecí 8:0 a dostala se Spartě "na dostřel". Můžeme se tak těšit na dramatický zápas.