2:1
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Panthers Liberec 5:6
13. Vojtěch Starý, 33. Zdeněk Vyhnánek, 40. Aleš Tůma, 51. Tadeáš Korolevyč, 60. Aleš Tůma - 1. Ondřej Neuman, 8. Jiří Špak, 13. Lukáš Veselý, 17. Jiří Špak, 38. Lukáš Veselý, 47. Michal Skibko; rozhodčí: Patrik Trejbal - David Hertz; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek ? - Vít Vaníček ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Dnes byli panteři k poražení, ale my jsme toho nevyužili. V rozehrávce jsme dělali zásadní chyby, některé góly soupeři doslova darovali, především v úvodní třetině. Soupeř takové výpadky neměl. Proto jsme si dnes body nezasloužili, i když jsme opticky během zápasu hráli víc na balónu. Od některých našich hráčů dnes mizerný výkon. Škoda, i v té naší dnešní bídě jsme nakonec nebyli od bodů daleko.
Komentář hostů Szabo Tomáš (Vedoucí):
Zápas v ospalém tempu kde jsme byli většinu času lepším týmem, dobrý kolektivní výkon, díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:6).
59:23
Vyloučen hráč #3 Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
58:09
Timeout Florbalová akademie MB
50:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč bez asistence (4:6).
46:24
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #66 Michal Skibko, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
39:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #16 Petr Pánek (3:5).
37:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:5).
36:21
Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
32:09
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #97 Tomáš Malý (2:4).
26:51
Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:11
20:00
16:23
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:4).
12:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #22 Jan Král (1:3).
12:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #97 Tomáš Malý (1:2).
07:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #17 Jan Obermann (0:2).
00:32
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Michal Skibko, Jiří Špak, Ondřej Neuman
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Vojtěch Dufek; hráči v poli: Vojtěch Starý, Petr Machač, Zdeněk Vyhnánek, Tomáš Malý, Aleš Tůma