2:3
2:3
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Chomutov B U21 5:8
4. Marek Sochor, 30. Marek Sochor, 32. Petr Vybíral, 47. Marek Sochor, 49. Šimon Pilek - 14. Martin Peksa, 18. Jakub Holovej, 22. Jakub Holovej, 24. Martin Peksa, 39. Ondřej Soukup, 50. František Kubík, 55. František Kubík, 59. Matyáš Rauscher; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Šedivý; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Drobný 22 - Jakub Fiala 22; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:3;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Bohužel nás opět potopily chyby na útočné polovině, které supeře následně potrestal. Přesilovky nás sice dostaly zpátky do hry, individuální chyby nám ale zase sebraly šanci na body.
Komentář hostů Severa Martin (Trenér):
Od nás velmi solidní první třetina. V té druhé jsme začali řešit situace mnohem složitěji a přicházely ztráty. Třetí třetinu poznamenalo mnoho vyloučení na naší straně. Naštěstí jsme se dokázali dostat zpět do tempa a utkání dovedli do vítězného konce. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
58:37
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (5:8).
54:28
Timeout Florbal Chomutov B U21
54:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík, asistoval #50 Martin Peksa (5:7).
53:14
Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
50:53
Vyloučen hráč #92 Jan Bräuer družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
50:53
Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hrubost.
49:31
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík bez asistence (5:6).
48:57
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #57 Dominik Herzina (5:5).
47:36
Vyloučen hráč #2 Josef Huňat družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
46:18
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (4:5).
45:24
Vyloučen hráč #64 Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
44:24
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
39:21
Vyloučen hráč #61 Šimon Pilek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
38:31
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #64 Ondřej Soukup, asistoval #27 Michal Marek (3:5).
33:05
Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za špatné střídání.
31:39
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #31 Petr Vybíral bez asistence (3:4).
29:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #24 Zdeněk Martinec (2:4).
23:53
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #64 Ondřej Soukup (1:4).
21:01
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #15 Jakub Holovej, asistoval #75 Tomáš Zelinka (1:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:12
20:00
17:59
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #15 Jakub Holovej, asistoval #42 Matyáš Rauscher (1:2).
13:22
03:25
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #57 Dominik Herzina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B U21: brankář: Jakub Fiala; hráči v poli: Michal Marek, Matyáš Rauscher, Tomáš Hennrich, Jakub Holovej, Tomáš Zelinka
00:00
Line-up domácích 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Jan Drobný; hráči v poli: Matouš Dašek, Petr Vybíral, Jan Fidler, Šimon Pilek, Jakub Věchet