0:4
3:4
- : -

SK Domaslavice - SK K2 Prostějov 3:10
43. Václav Tomiczek, 49. Vojtěch Peterek, 56. Lukáš Skulina - 4. Jan Smička, 10. Vojtěch Laurenčík, 31. Petr Zabloudil, 31. Jakub Krnáč, 33. Michal Konečný, 36. Stanislav Elsner, 42. Stanislav Elsner, 43. Adam Hurdálek, 50. Petr Zabloudil, 53. Jakub Krnáč; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jorgos Jatagandzidis 8 - Tomáš Krátký 16; po třetinách: 0:2, 0:4, 3:4;
Komentář domácích Fikoczek Petr (Vedoucí):
Dnes bída s nouzí. Nefungovalo vůbec nic, s takovou by to nestačilo ani na kroužek z Horní Lomné. Prostějovu stačilo postavit se k jednotlivým hráčům a tím jsme skončili. Celkem mě mrzí čachry s nominacemi rozhodčích, protože jsme neměli k dispozici gólmany, po hledání jsme našli volného Jorgose, kterého jsme narychlo zaevidovali. Tímto děkujeme i jemu, že to nedopadlo na další bizár. Prostějovu a rozhodčím přejeme šťastnou cestou domů. Dost drahý zápas.
Komentář hostů Vlček Marek (Trenér):
Dnes jsme se přesvědčili, že i v mrazáku se hraje florbal. Povinné tři body, které nám zatím k záchraně nestačí. Musíme makat dál, díky zůčastněným za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:13
60:00
59:59
a je tady konec utkání a hosté z Prostějova si domu odvážejí 3 body
57:58
SKD neztrácejí bojovnost, ovšem Prostějov svou hrou  domácím  moc prostoru nedávají
55:24
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #15 Lukáš Skulina, asistoval #29 Martin Návrat (3:10).
55:24
po přihrávce Návrata z rohu hřiště se na hranici malého brankoviště prosazuje Skulina a snižuje nepříznivý stav pro domácí na rozdíl sedmi branek
52:01
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #89 Pavel Bezouška (2:10).
52:01
dnes domácím početní výhody nejdou a opět po samostatném úniku Krnáče inkasují
51:44
a máme tady další výhodu pro domácí v podobě přesilovky
51:43
Vyloučen hráč #20 Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
49:11
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #20 Petr Zabloudil, asistoval #11 Adam Hurdálek (2:9).
49:11
a Prostějov na to rychle odpovídá
48:32
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #27 Vojtěch Peterek, asistoval #77 Ondřej Němčík (2:8).
48:32
po přesné přihrávce Němčíka se prosazuje Peterek a se štěstím prostřeluje golmana hostí
48:00
Prostějov mohl přidat další branku při útočné výhodě 2 na 1, nakonec překombinovali a k zakončení se nedostali
46:53
hosté však domácí k vážnější situaci nepouští a tak s přehledem ubránili
44:36
SK K2 Prostějov byl do hry moc hrrr...... a tak jich aktuálně bude na 2min o jednoho méně, tímpádem se domácím SKD opět naskytuje příležitost snížení
44:35
Vyloučen hráč #20 Petr Zabloudil družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
42:57
SKD s nulou neodejde, přesně do horního rohu brány se trefuje Tomiczek
42:56
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #91 Václav Tomiczek bez asistence (1:8).
42:03
na to rychlým gólem Prostějov navazuje a zvyšuje na 8:0
42:02
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #11 Adam Hurdálek, asistoval #69 Petr Frýda (0:8).
41:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner, asistoval #87 Libor Čmela (0:7).
38:39
Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
35:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #18 Stanislav Elsner bez asistence (0:6).
35:30
SKD chybují na útočné polovině, kdy Górny ztrácí míček a Elsner sám na golmana míří přesně..
33:39
Laurenčík zahrál rukou a domácí si tak zahrají přesilovou hru
33:38
Vyloučen hráč #12 Vojtěch Laurenčík družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hra rukou.
32:46
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #19 Michal Konečný, asistoval #45 Jakub Krnáč (0:5).
32:46
rychlou kombinaci zakončuje přesně Konečný
30:28
rychlý slet událostí a hosté vedou už o čtyři branky
30:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (0:4).
30:07
29:01
Peterek v šanci, "z první" trefil přesně pouze masku Krátkého
27:00
Skulina z dálky prověřil golmana hostů, ten chytá
24:40
aktuálně se oba týmy spíše navzájem hlídají, nikdo z nich nechce chybovat, a tak střel je prozatím po skromnu
21:15
prozměnu domácí SKD měli šanci se prosadit, avšak v poslední chvíli zakročil obránce hostů a zhatil celou šanci
20:10
úvodem druhé třetiny měli hosté obrovskou šanci na navýšení stavu utkání už od tři branky, domácí golman však míček zastavil na brankové čáře
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:7
20:00
19:59
SK K2 sekundu před koncem první třetiny ještě zahrozili, domácí golman však z brankové čáry míček vyškrábl
14:59
Vyloučen hráč #77 Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za zdržování hry.
14:59
Němčík zdržoval hru a jde si odpočinout na 2min
13:02
velkou šanci na snížení měl Langer po nabídce Peterka, bohužel střela mířila nad bránu hostů
11:35
SKD se snaží s nepříznivým stavem něco udělat, bohužel zatím vše končí na brankáři hostů Krátkým
09:01
Laurenčík za SK K2 Prostějov přesně trefuje horní růžek branky domácích a navyšuje skóre
09:00
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #12 Vojtěch Laurenčík, asistoval #45 Jakub Krnáč (0:2).
07:03
aktuálně se oba týmy snaží kombinovat, ovšem koncová střela chybí
04:11
Prostějov úvodní branka nabudila energií a snaží se svými kombinacemi navýšit skóre
03:17
Smička dostal více prostoru na levém křídle a přesně  k tyči trefuje bránu domácích.
03:16
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #19 Michal Konečný (0:1).
02:00
úvod utkání nám začal v poklidném tempu, kdy oba týmy se zatím oťukávají
00:01
Dobré odpoledne přejeme všem florbalovým nadšencům a vítáme vás na dnešním utkání, kdy SK Domaslavice na domácí půdě přivítali SK K2 Prostějov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Krátký; hráči v poli: Pavel Bezouška, Ondřej Schön, Jakub Krnáč, Jan Smička, Michal Konečný
00:00
Line-up domácích SK Domaslavice: brankář: Jorgos Jatagandzidis; hráči v poli: David Beneš, Václav Tomiczek, Vojtěch Peterek, Martin Chmiel, Adam Langer