2:2
5:4
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Fbc Strakonice 10:7
3. Lukáš Trojáček, 7. Daniel Hrůza, 20. Lukáš Trojáček, 32. Lukáš Trojáček, 37. Jan Loskot, 46. Jan Loskot, 48. Lukáš Trojáček, 50. Marek Čáp, 54. Jakub Loskot, 58. Jakub Loskot - 11. David Chvosta, 21. Tomáš Houska, 28. Karel Řezanka, 46. Vojtěch Houska, 47. Karel Řezanka, 54. Karel Šavrda, 57. Tomáš Mareš; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 36 - Jaroslav Velek 13; po třetinách: 3:1, 2:2, 5:4;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Zápas se vším všudy. Mělo to emoce a kvalitu. Zasloužené vítězství a nepustili jsme soupeře do zápasu. Zaslouženě jsme uhráli velmi cenné vítězství. Skvělá divácká podpora. Milevsko win win olééé.
Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér):
Opět podcenění a slabý vstup do zápasu. Trochu se nám tuto sezonu hůře dýchá, tak snad přístí to bude lepší. Respekt rozhodčím, jak zvládli utkání a Milevským fans by prospěla osvěta pravidel. Děkujeme našim fanouškům za podporu a litujeme jejich oči, protože toto je nejhorší povrch na jihu a klouže a skáče to jako na rybníce. Strakonice Olééé.
60:00
Střely ve 3. části: 7:17
60:00
57:27
Timeout Fbc Strakonice
57:27
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #9 Daniel Hrůza (10:7).
56:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (9:7).
55:19
Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost.
54:00
Opět využitá standartní situace, kde nervy na uzdě udržel a vše propálil Kuba Loskot
53:59
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #11 Jakub Štván (9:6).
53:30
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #46 David Chvosta (8:6).
49:41
Krásně využitá standartka od domácích a Čáp zavěsil nechytatelně.
49:40
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Marek Čáp, asistoval #15 Lukáš Trojáček (8:5).
48:04
Teď to byl docela fofr na branky.
47:34
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #66 Jan Loskot (7:5).
46:57
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #19 Jiří Křesák (6:5).
45:42
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (6:4).
45:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #33 David Staněk (6:3).
44:16
Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
39:26
Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky.
39:26
Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
36:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #15 Lukáš Trojáček (5:3).
33:25
Headshot Kahy = no goal
31:53
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #99 Marek Čáp (4:3).
28:51
Hra je opravdu vyrovnaná jak na hřišti tak na výsledkové tabuli
27:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:3).
25:59
Trojáček v obrovské nabídce od Černého. Velek chytá!
20:21
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #38 Adam Přib (3:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:13
20:00
19:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (3:1).
11:10
Kahoun vytáhl míček přesně z brankové čáry. Sudí byl na místě a vše správně viděl - rozpažil
10:06
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #24 Karel Šavrda (2:1).
08:14
Pohledný průlet od Staňka a ten krásně nabídl Chvostovi na střelu z první. Skore se nemění
06:18
Daneček se krásně prodral po svém levém mantinelu a zavěsil na zadní tyč nad nohou Velka
06:17
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza bez asistence (2:0).
05:21
Šavrda dostal nabídku od Chvosty, bylo to těsně mimo.
02:01
Nekompromisní zakončení nájezdu a domácí rázem vedou.
02:00
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček z trestného střílení (1:0).
01:12
Každý chvilku tahá pilku
00:01
Úvodní buly pro hosty a následně hned volný úder domácích
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Jan Staněk, Karel Šavrda, David Chvosta
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Adam Černý, Lukáš Trojáček, Marek Čáp, David Kolář, Jan Loskot