0:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Centropen Dačice 5:3
3. Adam Tkadlec, 11. Šimon Jonáš, 18. Filip Štědrý, 43. Jan Žák, 45. Filip Štědrý - 14. Jiří Sedláček, 18. Radovan Kubek, 46. Daniel Holeček; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:3 + Daniel Holeček 5; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Daniel Dolák 17 - Lukáš Vacuška 27; po třetinách: 3:2, 0:0, 2:1;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Věděli jsme, že to nebude dneska lehký.Defakto jsme 50 minut měli zápas pod kontrolou, ale 10 minut v první třetině, kdy jsme se nesoustředili na sebe, nám hodně zkomplikovalo zápas Chybělo nám hodně hráčů z elitních lajn. O to více jsem rád, že se kluci semkli a vzali to zodpovědně. Děkuji soupeři za zápas!
Komentář hostů Černý David (Trenér):
Opět jsme jeli pouze v devíti lidech a to na půdu suveréna soutěže. Celý zápas jsme bojovali, i když byl soupeř častěji na balónku, dokázali jsme pohlídat přihrávky na střed hřiště. Žel bohu se nám to párkrát nepovedlo a byly z toho zbytečné góly. Nicméně našim borcům nemohu nic vytknout a jsem na ně hrdý! Jsem rád, že tady v Plzni je ta liga čistá a voňavá. Děkujeme soupeři, za férový boj.
60:00
Střely ve 3. části: 13:6
60:00
59:10
Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
55:59
Timeout TJ Centropen Dačice
52:20
51:58
Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
45:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #3 Filip Šlápota (5:3).
44:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (5:2).
42:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (4:2).
18:44
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
17:48
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #92 Roman Sedlák (3:2).
17:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (3:1).
13:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #78 Jiří Sedláček, asistoval #20 Radovan Kubek (2:1).
12:46
Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 5 minut za hrubost.
12:46
Vyloučen hráč #64 Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
12:46
Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
12:09
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #20 Filip Štědrý.
10:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #86 Šimon Jonáš, asistoval #88 Šimon Dubský (2:0).
02:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #78 Adam Tkadlec, asistoval #70 Lukáš Porazil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Němeček a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Roman Sedlák, Petr Stejskal, Filip Šlápota, Jiří Sedláček, Daniel Holeček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Matěj Soukup, Filip Štědrý, Tomáš Katolický, Jan Žák