5:1
0:3
- : -

Florbal Sokolov - Kralupy Wolves 6:4
7. Patrik Soukup, 23. Aleš Hoch, 25. Petr Kleiner, 29. Jakub Stejskal, 30. Jan Hlavsa, 37. Jan Hlavsa - 37. Jan Řehák, 46. Jakub Manek, 50. Adam Kozel, 58. Štěpán Berka; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 35 - David Kozel 18; po třetinách: 1:0, 5:1, 0:3;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér):
Domácí projevili obrovskou bojovnost, jakou v této sezoně ještě ne! Po zásluze připisují tři body.
Komentář hostů Mařík Jakub (Trenér):
Bohužel nám nevyšel vstup do utkání.Domácí tým hrál dobře a zblokoval spostu střel.Do zápasu jsem se dostali pořádně až v poslední třetině , ale to už bylo pozdě. Zítra máme soupeři co vracet.
60:00
Střely ve 3. části: 7:15
60:00
59:42
Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání.
57:30
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #10 Kristián Malík (6:4).
56:48
Timeout Kralupy Wolves
52:21
Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
50:17
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování.
49:01
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel bez asistence (6:3).
45:38
Vyloučen hráč #1 Pavel Procházka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
45:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek z trestného střílení (6:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:16
40:00
36:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa bez asistence (6:1).
36:17
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #5 Adam Kozel (5:1).
29:28
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa bez asistence (5:0).
28:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #21 Jakub Stejskal, asistoval #33 Jan Cabal (4:0).
24:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #8 Patrik Soukup (3:0).
22:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #39 Aleš Hoch, asistoval #8 Patrik Soukup (2:0).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:8
20:00
15:41
Vyloučen hráč #22 Tomáš Bohata družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
06:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler, Jan Skopový