1:3
1:2
- : -

FBŠ Všestary - FBC Mohelnice 2:6
23. Miloš Macháček, 42. Jakub Moravec - 8. Filip Heller, 26. Tomáš Pudil, 27. Martin Pudil, 28. Jiří Šula, 45. Lukáš Zach, 52. Jiří Valigura; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 3 + Roman Dostál 5:6; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 35 - Jan Hampl 24; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:2;
Komentář domácích Vaňkát Oldřich (Trenér):
"Dnes to mělo všechno, emoce, souboje, atraktivitu a fanoušky fandící z plna hrdla. Jen škoda že tak krátce, ale naštěstí zůstalo tvrdé jádro složené z ženské částí našich fans a udělaly skvělou atmosféru. Začali jsme velmi aktivně, ale zápas jsme si prohráli ve 2. třetině vinou vyloučení, které soupeř trestal. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů a všem ostatním hezký zbytek víkendu. "
Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér):
"Děkujeme soupeři za zápas a soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů"
58:00
Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:56
Timeout FBC Mohelnice
56:56
Vyloučen hráč #98 Jan Hampl družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:13
Vyloučen hráč #29 Roman Dostál družstva FBŠ Všestary na 5 minut za hrubost.
56:13
Dnešní oslavenec Dostál poslal hostujícího hráče přes půlku pásma a třetí třetinu dokouká na lavičce hříšníků
56:00
Freiberg byl tak rychlý že přeběhl svůj balonek.
55:08
Domácí na balonku, ale Mohelnice dobře vystupuje a nedovoluje souvislejší tlak
54:36
Dnešnímu utkání přihlíží skvělých 69 diváků, děkujeme!
52:18
Vyloučen hráč #96 Tomáš Novotný družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
52:18
Všestary mají jedinečnou příležitost ještě se zápasem něco udělat v další přesilovce
51:46
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #29 Adam Navrátil (2:6).
51:46
Chybička na modrý, hosté unikli do situace 2na0. Kuča dělal co mohl, ale tohle sehrál Valigura s Navrátilem skvěle
46:31
Honza Volenec je dnes zlým mužem v obraně domácích a získává další body do Radegast indexu. V šanci Macháček, Hampl kryje
46:01
Hra i emoce se trochu zklidnili, Mohelnice kombinuje v obranném pásmu domácích
44:38
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #45 Lukáš Zach, asistoval #35 Dominik Hejný (2:5).
44:38
Zach prostřelil z bezprostřední blízkosti Kuču a pak né úplně fér gestem ukázal na fanoušky domácích. Nicméně jedeme dál...
44:33
Kuča skočil po balonku jako mlsný kocour, rozehra z rohu pro Všestary
43:58
Volenec se zakousl do soupeře jak do steaku, na balonku ale opět hosté
43:47
Hanes Kubec si u mantinelu povodil jednoho z obránců a krásnou ranou jen o fous netrefil bližší šibenici
43:15
Kuča dobrý zákrok, domácí na balonku
42:21
Mohelnici bouřlivá úplně nechutná, Všestary v tuhle chvíli lepším mnužstvem
41:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #3 Daniel Moravec (2:4).
41:52
Ku radosti famozních diváků snížuje střelou na přední tyč Kubááááá Moravec!
38:21
Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
38:16
Urostlý Honzik Volenců předvedl krásný čistý hit v rohu a divácí bouří! Moc hezký moment
37:54
Píše se řídil heslem "co leží neběží" a hostující útočník nám vytřel palubovku
36:37
Vojtěch "Kučis" Kuča vystrnadil ramenem další nebezpečný pokus, Mohelnice opět kontroluje plně hru
32:56
Hampl se famózně natáhl proti úniku Macháčka. Krásné chvilky brankářů v posledních minutách
32:13
No tak tohle se úplně nepodařilo...ani jedna přesilová hra nebyla využita
31:32
Famozní Kuča zlikvidoval únik hostujícího štírka
30:13
Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:04
Hellmann v obrovské šanci, Hampl kryje
29:49
Vyloučen hráč #86 Jiří Valigura družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
29:49
Ale pozor! Mohelnice si nepohlídala střídání a domácí mají početní výhou 5 proti 3!
28:31
Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:31
Početní výhodu si vyzkouší i domácí celek
27:54
Mohelnice na koni, domácí teď nestíhají
27:21
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #7 David Nejezchleba (1:4).
27:21
Další dorážka, tentokrát Šula procedil míček za domácího vratára a už je to o tři
26:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #59 Martin Pudil, asistoval #7 David Nejezchleba (1:3).
26:22
Vyloučen hráč #61 František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:22
A Mohelnice je přesilové hře 100%. Dobrou práci v brankovišti Martin Pudil a hosté odskakují na rozdíl dvou branek
26:19
Kuča jako Manuel Neuer odkopl balonek, poté fauluje Lahučký a Mohelnice má druhou početní výhodu během chvíle
26:05
Vaňkát natáhl až ke stropu a přes blok prověřil Hampla
25:46
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #55 Petr Graclík (1:2).
25:46
Pudil zůstal sám před Kučou a nabízenou šanci proměnil k velké radosti hostujících
24:01
Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
24:01
Dávka emocí v hale, Klemš si přišel popovídat a uvidíme první početní výhodu Mohelnice
22:49
A hned mohlo být znova veselo, Lahučký z křídla donutil Hampla k dobrému zákroku
22:43
Ano a třikrát ano! Závar v obraně hostí dokonale využil Macháček, který vymetl pavoučky a srovnává!!
22:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #99 Štěpán Novák (1:1).
22:17
Novotný ač těsněn Moravcem prověřil backhanem Kuču
21:39
Kuča betonem do rohu, na druhé straně v dobré šanci Svoboda, který protáhl Hampla
20:53
Na balonku opět hostující celek, který zatím hraje svoji hru a nepřipouští větší drama
19:59
Mladíček v domácí obraně Daniel Moravec se zaskvěl blokem a hned vyrazil v posledních vteřinkách do útoku, střela mířila jen těsně mimo tři tyče. Moc hezký moment!
19:28
Freiberg održel tvrdý úder do zad u mantinelu, rozehrávka pro domácí
18:55
Volencovi viseli na zádech dva protihráči, i tak ale ve ztížené situaci zvládl odehrát balon do bezpečí
18:13
Zase ten Hellmann, který z rohu hledal spoluhráče v modrém, dobrý blok Mohelnice ale zabránil jeho úmyslu
14:55
Novák nadvakrát v obraně skvěle zaskočil své kolegy, poté v dalším super zákroku Kuča, který vychytal one-timer
14:18
Domácí se snaží prostřelit blok Mohelnice, hostující celek ale hraje obětavě
13:44
Volenec vyslal padáčka až za hostující branku. Mohelnice rozehrávku z rohu ale těžce podcenila, před brankářem se objevil sám Hellmann, ale balonek mu přeskočil hokejku
13:17
Píše použil kilogramy a odstavil si protihráče
12:07
Na druhé straně v dobrém zákroku Kuča. Mohelnice je v polovině první třetiny aktivnějším mužstvem
11:12
Hrajicí kouč Vaňkát z poloviny do rukou Hampla
10:21
Macháček už doskákal na patách a je zpět na hřišti, nyní ale nezpracoval skákavou nahrávku od Volence. Domácí na balonku po zákroku Kuči
09:42
Heller ze vzduchu na balkon
09:04
Na balonku Mohelnice, která zatím nedala domácím moc příležitostí a zkušeně si drží balonek na svých čepelích
07:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller bez asistence (0:1).
07:45
Heller se střelou mezi kruhy prosazuje a otevírá dnešní gólový účet
06:59
Ajajaj, Macháček dostal do citlivých partií a proskakuje na patách halou
06:16
Kuča v dalším dobrém zákroku, kdy reflexivně vyráží střelu ze střední vzdálenosti
05:38
Hellmann rozjel svoje proporce a neskutečným sprintem zpět vyděsil protihráče, který ztratil balonek
04:48
V prvním zákroku hostující Hampl, který vychytal Hellmanna.
04:04
Mladá Všestarská akvizice Jan Kubec právě zabránil přečíslení 3na1 a vysloužil si potlesk haly
02:48
Nejdřív se Dostál nominoval na OH na alpský sjezd, poté Kuča mrštně vykopl hostující pokus z hole Bízka
02:29
Série drobných fauliků, na míčku konečně domácí. Postup Hellmanna zase zastaven sekyrkou
01:17
Stuchlík hodil boček do další střely Mohelnice, v následném dvojzákroku Kuča
00:37
V první příležitosti hostující celek, domácí dobrým blokem nepustili balonek ke Kučovi
00:01
Buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Martin Kubíček, Adam Navrátil, Michal Vaněk, Jiří Valigura, Petr Graclík
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Oldřich Vaňkát, Miloš Macháček
00:00
Krásný sobotní večer z Předměřické haly, kde se dnes utkají domácí Všestary s hostující Mohelnicí. Mohelnice opanuje na druhém místě, kdežto domácí tým je na osmém místě. Nejproduktivnějším hráčem domácích je štírek z Předměřic Pavel Hellmann, za hostující celek je to šikula Tomáš Pudil. Uvidíme dnes určitě ofenzivní florbal první utkání dopadlo lépe pro Mohlenici která porazila Všestary v poměru 11:4. Tak se pohodlně usaďte, dejte si něco dobrého a užijte si náš on-line přenos.