2:2
0:0
SCC SEMILY

SCC SEMILY - KM automatik FBK Jičín 5:6pn
13. Tomáš Kubín, 15. Lukáš Vyhlídko, 33. Tomáš Kubín, 42. Lukáš Vyhlídko, 54. Lukáš Hradecký - 7. Bohumil Plíšek, 11. David Hanuš, 18. Tomáš Houška, 46. David Hanuš, 51. Marek Hubaček, N Richard Iltis; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:7; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Forman 25 - Petr Líbal 29; po třetinách: 2:3, 1:0, 2:2, 0:0;
Komentář domácích Miksánek Tomáš (Trenér):
Co k tomu říct. Když už jsme několikrát překonali soupeřova neuvěřitelně chytajícího golmana, tak nás zastavila konstrukce. Párkrát jsme zbytečně zazmatkovali a místo abychom soupeři odskočili a zápas si pohládali, tak z toho bylo drama a nakonec hořká tečka. Na druhou stranu i my jsme měli několikrát velkou kliku. Takováhle porážka moc bolí a celý náš tým, který má v podstatě nulové zkušenosti s takovouto soutěží, si za dnešní výkon zaslouží ohromnou pochvalu. Nezbývá než nechat zahojit šrámy, zregenerovat a pokusit se oloupit ještě některého se soupeřů, kteřáí na nás do konce sezony čekají. Díky soupeři za férový zápas a přejeme hodně zdaru do zbytku sezony.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #26 Richard Iltis a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #30 Jakub Zemánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #34 David Hanuš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #27 Filip Bulušek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva KM automatik FBK Jičín hráč #10 Bohumil Plíšek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SCC SEMILY hráč #17 Lukáš Hradecký , ale gól nevstřelil.
57:53
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
53:53
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #17 Lukáš Hradecký, asistoval #9 Jan Šimon (5:5).
52:18
Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
50:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #42 Marek Hubaček, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:5).
45:29
Timeout SCC SEMILY
45:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #10 Bohumil Plíšek (4:4).
42:09
Vyloučen hráč #9 Jan Šimon družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
41:23
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #11 Lukáš Vyhlídko, asistoval #17 Lukáš Hradecký (4:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:10
40:00
32:19
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #27 Filip Bulušek (3:3).
28:30
Vyloučen hráč #7 Jan Pech družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
17:02
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #16 Jan Štál (2:3).
14:31
14:16
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
12:07
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #30 Jakub Zemánek (1:2).
12:00
Vyloučen hráč #37 Daniel Taneček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
10:51
06:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #26 Richard Iltis (0:1).
04:22
Vyloučen hráč #42 Marek Hubaček družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
01:16
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Vojtěch Haken, Marek Hubaček, Bohumil Plíšek, Richard Iltis, David Hanuš
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Martin Forman; hráči v poli: Jakub Roztočil, Lukáš Hradecký, Tomáš Navrátil, Lukáš Vyhlídko, Jakub Zemánek