2:0
0:3
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:4
5. Martina Špetová, 8. Michaela Mašková, 16. Martina Špetová, 22. Lenka Přerostová, 22. Martina Špetová - 14. Tereza Bočková, 45. Šárka Houzarová, 46. Nella Stašková, 58. Šárka Houzarová; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Anna Urbanová 24 - Simona Werbynská 31; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:3;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Dnes bolestivé střetnutí s nepříjemným soupeřem. Od poloviny zápasu jsme se trápili směrem dopředu a místo abychom si tedy alespoň pohlídali výsledek, nepochopitelně jsme soupeři nabídli drama. Zítra musíme zahrát o 1000% koncentrovaněji. Hezký večer všem.
Komentář hostů Vondruška Jan (Trenér):
Dnešní zápas byl z našeho pohledu dosti důrazný a tvrdý. V prvních dvou třetinách jsme tímto stylem byli zaskočeni, ale ve třetí třetině jsme podali skvělý výkon. Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku.
57:17
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová, asistoval #66 Markéta Šímová (5:4).
57:17
Houzarová posílá míček k tyčce a upravuje skóre na rozdíl jediné branky.
55:25
Střela Lorencové rozcinkala tyčky hostující branky.
53:48
Střelu Bočkové vyráží Urbanová helmou.
49:29
Tentokrát Vrbková trefuje břevno.
48:08
Vrbková neměla kvůli Kopřirvové dostatek prostoru na zakončení, takže Urbanová jednoduše chytá.
47:10
Bočková teď ze středu trefuje pouze bránící Kopřivovou.
45:41
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
45:41
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #10 Nella Stašková, asistoval #66 Markéta Šímová (5:3).
45:41
Situace 2 na 1 před brankou domácích, Šímová poslala míček na Staškovou a ta si počkala na pohyb Urbanové a bez problémů zaváží míček až do branky.
44:27
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #11 Šárka Houzarová bez asistence (5:2).
44:27
Do střely Houzarové položila Vostracká svou florbalku a usměrnila tak nechtěně míček do branky Plzně.
33:21
Domácí kombinují, ale jejich střely končí u pozorné golmanky Werbynské nebo zablokované bránícími hráčkami.
32:00
Vyloučen hráč #28 Aneta Paďourková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost.
32:00
Uvidíme také první přesilovou hru v podání domácího týmu.
31:51
Pohledná kombinace Bejčkové, Sukové a Košťálové končí střelou těsně nad branku.
27:07
Vostracká teď vytlačila Bočkovou s míčkem až do rohu a nenechala ji zakončit.
26:45
Domácí v plném počtu.
24:45
Vyloučen hráč #77 Kateřina Mašková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou.
24:45
Mašková K. se snažila procpat míček přes obranku Týna stojící na polovině, ale pomohla si rukou a uvidíme další přesilovou hru hostů.
21:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #95 Daniela Lorencová (5:1).
21:35
Špetová opět po nahrávce od mantinelu ze středu trefuje.
21:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #88 Andrea Košťálová (4:1).
21:23
Trošku kuriózní gól teď vsítily domácí hráčky, rychlý útok a několik dorážek dostalo míček za Werbynskou.
21:17
Domácí v plném počtu. I přes několik šancí, které si hostující hráčky vytvořily v úvodní minutě 2. třetiny, se jim nepodařilo přesilovku využít.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:17
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #79 Victoria Binědová.
19:12
Vyloučen hráč #9 Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:05
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #17 Lucie Bejčková (3:1).
15:05
Střelu Bejčkové doráží do branky hostů Špetová.
13:58
A další střela Bočkové, s touto si ale Urbanová poradila.
13:26
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #33 Tereza Bočková, asistoval #11 Šárka Houzarová (2:1).
13:09
11:26
Dorážku Houzarové zastavila Urbanová nohou.
11:09
Vyloučen hráč #9 Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
07:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:0).
07:17
​Binědová našla na šířku hřiště vzdálenou Maškovou a její střela se dostala s trochou štěstí a s pár tečemi až do branky Týna.
07:02
Bočková prověřuje Urbanovou.
05:17
Stašková se přetlačovala se Sukovou v brankovišti Plzně, nakonec obě hráčky i s míčkem končí na zemi v rohu.
04:16
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #77 Kateřina Mašková (1:0).
04:16
Mašková k. vybojovala míček u strídačky hostů a přesně ho poslala na Špetovou, která neomylně trefuje pod ruku Werbynské.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Iha a Karel Hencl.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Denisa Příhodová, Bára Procházková, Nella Stašková, Tereza Bočková, Šárka Houzarová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Anna Urbanová; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Michaela Mašková, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková, Andrea Košťálová