1:4
4:0
0:0

FAT PIPE Aligators Šitbořice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:6pn
2. Kateřina Vokálová, 26. Petra Drápalová, 46. Veronika Králová, 46. Karolína Kohoutková, 57. Veronika Králová, 59. Veronika Králová, N Iva Váňová - 14. Tereza Pokorná, 19. Eva Nečasová, 29. Kamila Reischlová, 31. Marie Bartušková, 32. Eliška Willmannová, 38. Bára Procházková; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jan Saňka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 23 - Nikol Krulová 19; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:0, 0:0;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Nikdy nic nevzdávat, fráze která se opět ukazála jako pravdivá. První půle se nám nepovedla a soupeř naše chyby trestal. Leckdo by nás za stavu 2:6 odepsal, ale holky bojovaly a ukázaly sílu...velké díky jim za to patří! Stále je na čem pracovat. Myslím, že diváci si dnes přišli opravdu na své a doufám, že takových zápasů bude jen více. Děkujeme soupeři za skvělý zápas a přejeme hodně štěstí v dalších kolech!
Komentář hostů Kučera David (Trenér):
První třetina byla z mého pohledu vyrovnaná, ve druhé třetině se kvalita hry obrátila na naší stranu a podařilo se nám odskočit na rozdíl čtyř gólů. Třetí třetinu si budeme muset rozebrat s odstupem času a klidnou hlavou..
Děkuji holkám za dnešní utkání ve kterém jsme nabrali spoustu zkušeností do playoff.
Poklona soupeři za návrat do utkání, ať se daří v dalších kolech.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #10 Eliška Willmannová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice hráč #12 Veronika Králová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #11 Eva Smutná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice hráč #8 Iva Váňová a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #15 Daniela Cihlářová , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 2:2
65:00
60:59
Sadílková předvádí další důležitý zákrok.
58:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #16 Tereza Lengálová (6:6).
58:14
Fanoušci šílí. Domácím se podařilo zvrátit nepříznivý stav utkání. Lengálová (Aligators) se štěstím propasírovala míček před branku. Králová nedala brankářce žádnou šanci.
57:10
Domácí hrají v plném počtu.
56:23
Domácím se i přes početní nevýhodu podařilo snížit stav na rozdíl jediné branky. Drápalová vyslala krásnou přihrávkou Královou do brejku. Ta se svou střelou nemílila.
56:22
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #29 Petra Drápalová (5:6).
55:11
Poprvé v dnešním utkání uvidíme přesilovou hru.
55:10
Vyloučen hráč #15 Veronika Muselíková družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra rukou.
51:41
Hanusová (Aligators) z otočky přestřelila branku soupeře.
51:00
Sadílková (Aligators) svými zákroky drží naděje svého týmu na vyrovnání.
49:00
Hra se přelévá ze strany na stranu
45:41
Drama pokračuje. Domácím se podařilo dvěma brankami snížit na rozdíl dvou gólů.
45:40
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
45:40
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #66 Karolína Kohoutková, asistoval #29 Petra Drápalová (4:6).
45:07
Sadílková rychlým výhozem uvolnila Královou. Ta vyšla ze souboje s brankářkou vítězně.
45:06
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #12 Veronika Králová, asistoval #71 Barbora Sadílková (3:6).
41:02
Drápalová (Aligators) nepřekonala brankářku hostí přízemní střelou.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
37:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Bára Procházková, asistoval #27 Eva Nečasová (2:6).
35:00
Domácí se budou těžce dostávat zpět do zápasu pro sérií tří inkasovaných branek.
34:00
31:37
Willmanová (Znojmo) překvapila Sadílkovou ránou z velké vzdálenosti. Míček zapadl přímo pod břevno domácí brankářky.
31:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #10 Eliška Willmannová bez asistence (2:5).
30:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #66 Marie Bartušková, asistoval #20 Nela Houšťová (2:4).
29:45
Nečasová (Znojmo) trefuje tyč.
28:34
Pohotová střela z osy hřiště kterou vyslala Reischlová (Znojmo) míří do horního růžku domácí branky.
28:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #19 Kamila Reischlová, asistoval #10 Eliška Willmannová (2:3).
27:35
Hostující hráčky nedokázaly proměnit přečíslení. Sadílková chytá další velkou šanci.
25:44
Další pokus hostí z poloviny hřiště. Sadílková nezaváhala.
25:18
Famózní nahrávkou vyzvala Martincová ke střele Drápalovou. Brankářka neměla žádnou šanci.
25:17
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #25 Veronika Martincová (2:2).
23:50
Oba týmy vstoupily do druhé třetiny ve vysokém tempu.
23:00
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
18:18
Nečasová (Znojmo) střelou z osy hřiště nedala Sadílkové žádnou šanci.
18:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #27 Eva Nečasová, asistoval #11 Eva Smutná (1:2).
16:43
Hanusová (Aligators) se po vyhraném souboji u mantinelu dostala do zakončení. Brankářka tento pokus zneškodnila.
13:49
Hosté využívají nepozornosti v obraně domácího celku a vyrovnávají stav utkání.
13:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #22 Tereza Pokorná, asistoval #28 Hana Kovářová (1:1).
13:17
Sadílková (Aligators) svými zákroky drží tým v jednogólovém vedení.
09:50
Brankářka hostujícího týmu rychlým přesunem překazila plán Lengálové (Aligators) na navýšení skóre.
09:20
Nečasová (Znojmo) neprostřelila blok domácích hráček.
08:35
Hanusová (Aligators) nezamířila přesně a ze slibné šance odchází s prázdnou.
07:50
Domácí družstvo se snaží využívat rychlých protiútoků. Zatím marně.
06:55
Willmanová (Znojmo) dalekonosnou střelou z půli hřiště nepřekonala brankářku Sadílkovou.
05:40
Bartušková (Znojmo) po vydařené přihrávce střílí vedle.
04:30
Hra se prelévá ze strany na stranu.
03:50
Muselíková (Aligators) zkouší bdělost brankářky střelou od mantinelu.
01:40
Nová akvizice domácího celku Kateřina Vokálová se rychle zorientovala na ose hřiště a posílá domácí do vedení.
01:39
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #17 Kateřina Vokálová, asistoval #8 Iva Váňová (1:0).
00:35
Tereza Lengálová (Aligators) zkusila střelou z otočky překvapit brankářku hostí. Míček letí daleko mimo branku.
00:01
Míčku se po buly ujímají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Otruba a Jan Saňka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Adéla Prokešová, Eva Nečasová, Bára Procházková, Daniela Cihlářová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Šitbořice: brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Iva Váňová, Veronika Králová, Anna Hanusová, Veronika Martincová, Petra Drápalová
00:00
Dobrý podvečer. Vítáme Vás u psaného online přenosu domácího utkání týmu FATPIPE Aligators Šitbořice, ve kterém se střetnou na palubovce v Křenovicích s TJ Znojmo LAUFEN CZ. Očekáváme tuhý, avšak férový souboj o každý centimetr hrací plochy.