1:1
3:2
- : -

TEXAS LONGHORNS - Banes Florbal Soběslav 6:4
3. Aneta Špičáková, 14. Miroslava Nováková, 37. Petra Budská, 55. Petra Budská, 57. Natalie Vesecká, 58. Zuzana Purkrábková - 2. Táňa Pospíšilová, 34. Petra Kabešová, 51. Barbora Sladovníková, 57. Monika Hrnečková; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Štěpánka Neumanová 17 - Pavlína Kozáková 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Škvor Daniel (Trenér):
Dneska prapodivné 3 body, ale bereme je. Zápas jsme měly rozhodnout mnohem dříve, ale bohužel jsme jen hostující gólmance zahrály na cestu domu, protože tolik nastřelených tyček jsem snad nikdy neviděl. Všechna čest Soběslavi, která nám i v  10 zatopila. Šťastnou cestu domu. Díky Sépiákům za pořádání a rozhodčím za dobrý výkon.
Komentář hostů Mendl Tomáš (Trenér):
Dnes to bohužel nevyšlo. Pozitivum je , že i ve slepené sestavě jseme soupeři dokázali řádně zatopit. Děkuji holkám za bojovný výkon. Gratuluji soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
57:58
Timeout TEXAS LONGHORNS
57:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #79 Zuzana Purkrábková, asistoval #6 Eliška Škvorová (6:4).
56:14
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #8 Monika Hrnečková bez asistence (5:4).
56:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #96 Natalie Vesecká, asistoval #6 Eliška Škvorová (5:3).
54:31
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #93 Veronika Raková (4:3).
50:25
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #33 Barbora Sladovníková, asistoval #5 Veronika Šraierová (3:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
36:22
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #76 Petra Budská, asistoval #33 Jana Pavlicová (3:2).
33:39
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #18 Petra Kabešová, asistoval #33 Barbora Sladovníková (2:2).
20:00
Vyloučen hráč #63 Eliška Hnojnová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
17:10
Vyloučen hráč #80 Aneta Špičáková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání.
13:00
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #9 Miroslava Nováková, asistoval #16 Aneta Rozehnalová (2:1).
10:14
Vyloučen hráč #33 Barbora Sladovníková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
02:08
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #80 Aneta Špičáková bez asistence (1:1).
01:38
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #20 Valentýna Stachová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Banes Florbal Soběslav: brankář: Pavlína Kozáková; hráči v poli: Amálie Šťastná, Táňa Pospíšilová, Barbora Sladovníková, Valentýna Stachová, Kateřina Vojtová
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Štěpánka Neumanová; hráči v poli: Aneta Rozehnalová, Miroslava Nováková, Aneta Špičáková, Natalie Vesecká, Eliška Škvorová