1:5
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:8
9. Aneta Navrátilová, 40. Michaela Hrubá, 41. Anna Bogdanová, 45. Pavla Lišková - 10. Dominika Kratochvílová, 12. Aneta Kalivodová, 26. Aneta Kalivodová, 30. Aneta Nigrinová, 33. Eliška Reischlová, 35. Aneta Kalivodová, 35. Karolína Snopová, 43. Eliška Reischlová; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Dragoun; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Kateřina Pokorná 25 - Nicol Götzová 22; po třetinách: 1:2, 1:5, 2:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Dnes nás soupeř přehrával ve všech faktorech hry a ač jsme se snažili sebevíc, tak jsme až na krátké pasáže na SKV nestačili. I když jsme se snažlii v průběhu utkáni různě reagovat, tak to soupeř dokázal vždy přečíst. V dosavadním průběhu sezóny to byl pro nás nejtěžší soupeř.
Komentář hostů Doubek Pavel (Vedoucí):
Děkujeme soupeři za kvalitní utkání. Měli jsme trochu štěstí v situacích kolem naší branky a naopak u soupeřek jsme se dnes prosazovali poměrně jednoduše. Po dvou kvalitních třetinách jsme třetí třetinu neodehráli moc dobře. Děkujeme soupeři, rozhodčím a pořadatelům.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:49
Sparta v závěrečném náporu, ale 3 body dnes odjedou na nedaleké Vinohrady...
57:08
Lukovská v náběhu dává míček před branku SKV, ten ale nenašel další sparťanskou florbalku..
55:07
Sparta opět v šesti...
54:23
Domácí Hrubá v šanci, není to gól...
53:02
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #10 Eliška Reischlová.
53:02
A je tu nájezd SKV...
53:02
Gólmanka Pokorná nájezd SKV chytá..
51:59
Skóre se nezměnilo, Sparta má osm minut na korekci a jde do šesti...
50:15
Domácí  zkoušejí snížit z první přesilovky zápasu...
48:59
Vyloučen hráč #10 Eliška Reischlová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
47:11
Domácí Navrátilová teď krásně trefila růžek branky, ale ruka gólmanky SKV byla rychlejší...
44:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #23 Pavla Lišková bez asistence (4:8).
44:57
Domácí Lišková "probudila" svůj střelecký instinkt a z náběhu na branku skóruje, 4:8 z pohedu Sparty.
43:55
Domácí Chvátalová ve velké šanci..škoda nevyšlo to.
42:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #14 Adéla Dlouhá (3:8).
42:43
Vzorová kombinace SKV končí osmým gólem v síti Sparty....
40:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #21 Anna Bogdanová, asistoval #36 Markéta Šťástková (3:7).
40:59
Domácí Bogdanová jen přišla na hřiště v šanci skóruje, Sparta snižuje na 3:7.
39:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #84 Michaela Hrubá, asistoval #94 Karolína Chvátalová (2:7).
39:59
A Sparta přece jen se sirénou snižuje díky kapitánce Hrubé na 2:7, do kabin jdou Spartagirls snad s lepší náladou.
39:35
Sparťanka Chvátalová v dobré šanci přestřeluje.
36:39
Spartagirls dnes ani štěští nepřeje, Hrubá v dobré pozici trefuje tyčku.
34:45
SKV využívají další šanci skórovat, vedou 7:1.
34:26
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
34:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #19 Karolína Snopová, asistoval #70 Karolína Hošková (1:7).
34:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #10 Eliška Reischlová (1:6).
34:00
Holky SKV krásně zakombinovaly a vedou 6:1.
32:35
Domácí Navrátilová ve velké šanci, ale míček jde nad branku.
32:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (1:5).
32:21
Hráčky SKV to dobře sehrály a dávají pátý gól.
31:19
Vajdlová zastavila další útok SKV.
29:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #14 Adéla Dlouhá (1:4).
29:41
Rychlý kontr SKV a Nigrinová zvyšuje vedení SKV na 4:1.
28:18
Také střelecký pokus domácí Zemanové končí u gólmanky SKV.
27:03
Pohotovou střelu domácí Lukovské gólmanka hostí vyráží.
25:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #17 Aneta Kalivodová, asistoval #96 Anežka Dobisíková (1:3).
25:32
Pěkná střela hostující Kalivodové znamená vedení SKV 3:1.
24:51
Sparta teď zatlačila SKV na vlastní polovinu
22:46
Sparťanka Lišková opět zahrozila před brankou SKV.
21:14
Hned na úvod několik střeleckých pokusů SKV, skóre se němění.
19:59
SKV je častěji na míčku a zasloženě vede o gól.
17:12
SKV vystihlo domácí rozehrávku, ale Pokorná je v brance pozorná.
13:55
Před branku SKV se natlačila domácí kanonýrka Lišková, ale gól nepadl.
13:10
Rychlý průnik SKV končí střelou mimo branku.
11:21
Přetlačovaná o míček před brankou Sparty skončila druhým gólem SKV.
11:19
09:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #68 Dominika Kratochvílová bez asistence (1:1).
09:13
Skóre utkání otevřely dvě slepené branky na obou stranách.
08:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Aneta Navrátilová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:0).
06:16
Horké chvíle před domácí brankou, gólmanka Pokorná zachraňuje.
05:21
Hostující kanonýrka Reischlová střílí nad branku.
03:32
Domácí Kračunová střílí mimo branku.
01:23
Sparta je v úvodu aktivnější...
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Anežka Dobisíková, Eliška Reischlová, Aneta Nigrinová, Aneta Kalivodová, Adéla Dlouhá
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Kateřina Pokorná; hráči v poli: Michaela Hrubá, Dominika Kračunová, Lucie Zemanová, Karolína Chvátalová, Denisa Vajdlová
00:00
Dobrý večer, vítám Vás z barrandovské X3M arény u online přenosu ze zápasu 19. kola 1.ligy žen, kde se v napínavém zápase dvou "sousedů" v tabulce střetnou domácí Spartagirls (Acema Sparta Praha UNYP) se svým pražským rivalem TJ Sokol Královské Vinohrady (SKV). Sparta drží v tabulce 5. místo o 1 bod právě před SKV, které mají ale o 2 zápasy méně. Dnes to bude na hřišti určitě "jiskřit".