2:3
2:1
- : -

SOKOLI Pardubice - BLACK ANGELS 6:8
4. Lukáš Kučera, 14. Lukáš Prix, 37. Jakub Burian, 40. Ivo Teichman, 53. Michael Smola, 54. Martin Zozulák - 3. Jakub Renčín, 11. Radek Hanák, 12. Filip Neklan, 20. Matouš Burian, 25. Adam Bouček, 29. Matěj Boček, 36. Jakub Hromada, 47. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3 + Adam Šmíd ČK3 + 5:4; využití: 0:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Martin Haleš 18 - Daniel Körber 14; po třetinách: 2:4, 2:3, 2:1;
57:55
Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:31
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #10 Patrik Petr.
53:20
Zozulák našel recept na Korbera, bekendem nahoru
53:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #21 Ivo Teichman (6:8).
52:45
Domácí v plném počtu
52:02
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #82 Michael Smola, asistoval #35 Lukáš Slabý (5:8).
52:00
Branka hostí neuznána pro hru vysokou holí
50:50
Žáček našel Pakostu , ten nastřelil tyč
50:48
Střela do tyčky hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice .
50:29
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Kaluža družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
50:00
Odložené vyloučení pro hosty
48:10
Z Korbera budou mít domácí noční můry. Opěr vyčapal Teichmana a v zápětí Černého
46:50
Na další střelu už nikdo nedosáhl
46:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #97 Tomáš Hanák (4:8).
46:25
Petr vyblokoval střelu Blacků
45:20
Teichman šel sám na golmana ale byl neúspěšný
44:50
Vyloučen hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:20
Teď se Pardubicím povadlo zatlačit, Kučera byl v dobré pozici ale nastřelil golmana
39:47
Velká oslava od Teichmana. Korber se nestačil přesunout a horní část branky byla úplně volná
39:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #11 Přemek Pakosta (4:7).
38:44
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
38:10
Odložené vyloučení pro domácí
36:40
Akce jako za starých časů. Teichman našel rozeběhnutého Buriana, který střílel po zemi
36:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jakub Burian, asistoval #21 Ivo Teichman (3:7).
35:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (2:7).
33:20
Blaci zastavili další brejk Pardubic a na nich se už projevuje frustrace
32:00
Blaci kontrolují hru a zaměstnávají domácí obranu. Pokud se Pardubice dostanou k míču zkouší rychlý protiútok
29:00
Já na bráchu, brácha do brány
28:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (2:6).
27:00
Po rozehrávce domácích byl Prix v dobré pozici, střela letěla hodně na d bránu
24:40
Střela do šibenice, na kterou Denemark nedosáhl
24:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #86 Adam Bouček, asistoval #99 Jakub Renčín (2:5).
22:06
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #15 Martin Zozulák.
22:06
Střela do tyčky hráč #15 Martin Zozulák družstva SOKOLI Pardubice .
21:43
Vyloučen hráč #71 Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
19:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #97 Tomáš Hanák (2:4).
18:25
Šmíd oplácel sekání a zápas pro něj končí
17:33
Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice do konce utkání.
17:33
Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 5 minut za sekání.
16:20
4 na 4 ale Blaci to podrží a půjdou do přesilovky
16:08
Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:40
Domácím přesilovka nesedí, balonek mají více hosté
14:38
Vyloučen hráč #14 Martin Obuškevič družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za vysoká hokejka.
13:50
Kučera byl s balonkem v těžké pozici, vyřešil to nahrávkou a Prix o tyčku skóruje
13:24
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #18 Lukáš Kučera (2:3).
11:50
Neklan dostal přihrávku na modrou a pálil tahem nad nohu Denemarka
11:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #7 Matěj Boček (1:3).
10:35
Hanák přetlačil všechny, kdo mu stáli v cestě a zakončil do šibenice
10:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #97 Tomáš Hanák (1:2).
09:00
U balonku hosté a postupně rozehrávají
07:45
Střela do tyčky hráč #93 Radek Hanák družstva BLACK ANGELS .
07:00
Zápas začíná nabírat na obrátkách. Oba týmy se teď hrnuly do útoku a nebyly daleko od vstřelení branky
05:20
Hosté rozehrávali za bránou Pardubic. Zakončili střelou nad
04:00
Sokoli rychle odpovídají. Kučera se Šmídem utekli obraně Blacků a vyťukali si bezmocného Korbera
03:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #47 Adam Šmíd (1:1).
02:20
Hosté získali míček za bránou domácích a zakončovali do prázdné brány
02:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #93 Radek Hanák (0:1).