2:0
2:3
- : -

SK K2 Prostějov - 1. FBK Eagles Orlová 5:6
10. Michal Konečný, 31. Martin Kouřil, 40. Jakub Krnáč, 45. Jan Smička, 48. Libor Čmela - 4. Tomáš Kříž, 5. Denis Smilovský, 20. Tomáš Bečka, 42. Michal Starostka, 48. Jakub Závoda, 57. Denis Smilovský; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Weidinger ? - Vít Brož ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 2:3;
Komentář domácích Vlček Marek (Trenér):
Vyrovnané utkání hrané ve vysokém tempu, bohužel se šťastnějším koncem pro soupeře. Smůla nás bohužel provází většinu sezony a dnes tomu nebylo jinak. Děkuji soupeři za utkání.
56:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #20 Michal Starostka (5:6).
51:53
Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za vysoká hokejka.
47:17
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #66 Jakub Závoda, asistoval #90 Tomáš Milerský (5:5).
47:09
Prostějov se hezkou kombinací ujímá vedení.
47:08
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #14 Michal Trnečka (5:4).
44:07
Krny posnul míč na Smičku, který střelou z první prostřelil gólmana a vyrovnává stav utkání na 4:4.
44:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #45 Jakub Krnáč (4:4).
43:19
Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:15
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #20 Michal Starostka, asistoval #17 Denis Smilovský (3:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:54
Krny propasíroval puk do branky a dostává do varu veškeré obecenstvo v hale. Gól do šatny znamená vyrovnání stavu utkání a šance na vyrovnání jsou opět vyrovnané. Vamos SK Vamos.
39:53
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #26 Jan Smička (3:3).
30:28
Martin Kouřil nádhernou střelou zaznamenává svůj první gól v divizi.
30:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #70 Martin Kouřil, asistoval #19 Michal Konečný (2:3).
22:42
Vyloučen hráč #22 Ondřej Schön družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:50
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #88 Adam Kučera (1:3).
19:18
Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
V hale začíná být přiostřená atmosféra a divácí dávají znát svůj nesouhlas s rozhodčími.
09:46
Michal "Kony" Konečný se prosazuje střelou mezi kruhy a snižuje stav utkání na 1:2.
09:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #19 Michal Konečný, asistoval #26 Jan Smička (1:2).
04:45
Chyba domácích, kdy zůstal před brankou úplně volný hráč a ten se z blízkosti nemýlil.
04:44
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #17 Denis Smilovský, asistoval #88 Adam Kučera (0:2).
03:38
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #8 Tomáš Kříž, asistoval #88 Adam Kučera (0:1).
02:42
Vyloučen hráč #50 Marek Vlček družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování.
00:01
U dnešního utkání vás zdraví Petr Frýda.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Müller a Michal Nehera.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Vít Brož; hráči v poli: Tomáš Kříž, Jan Lukáš, Filip Matějka, Denis Smilovský, Adam Kučera
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Michal Vašut, Ondřej Schön, Jakub Krnáč, Jan Smička, Michal Konečný