1:2
3:2
- : -

FBK Atlas Blansko - FBŠ Všestary 9:5
6. Vojtěch Fedra, 9. Vojtěch Fedra, 9. Šimon Borek, 15. Jakub Fedra, 15. Daniel Žilka, 31. Dominik Janík, 47. Vojtěch Fedra, 50. Lukáš Kučera, 56. František Forbelský - 20. Marek Stuchlík, 31. Marek Stuchlík, 39. Jan Volenec, 51. Vít Svoboda, 57. Štěpán Novák; rozhodčí: Michal Havelka - Dan Lošťák; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Ott 22 - Vojtěch Kuča 28; po třetinách: 5:1, 1:2, 3:2;
Komentář domácích Tenora David (Trenér):
Solidní začátek ve kterém jsme se dostali do dostačujícího vedení. Postupem času jsme se ale ze hry začali vytrácet a nebyl to z naší strany pohledný florbal. Slovy klasika: ,,Dnes jsme utrpěli vítězství". Teď už se soustředímě na další venkovní zápas. Děkuji divákům, rozhodčím a soupěři přeji štastnou cetu domů.
Komentář hostů Freiberg Jan (Vedoucí):
Dnes jsme na zápas vyrazili minibusem, je to náš letoěšní poslední výjezd, tak jsme si řekli, žé si uděláme menší teambulding. Bohužel nás cesta busem unavila a bylo to vidět na první třetině. Od druhé třetiny jsme naši hru zlepšili a hra se vyrovnala, ale bouhžel na vyrovnání to už nestačilo. Nyní nás čeká cesta domů a tu si i přes prohru užijeme. Děkuji soupeři a divákům za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 13:9
60:00
56:46
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #7 Pavel Hellmann (9:5).
55:34
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
55:01
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #77 František Forbelský, asistoval #26 Luboš Bezděk (9:4).
53:51
Vyloučen hráč #64 Oldřich Vaňkát družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
50:25
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Vít Svoboda, asistoval #3 Daniel Moravec (8:4).
49:46
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #26 Luboš Bezděk (8:3).
48:41
Vyloučen hráč #2 Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
46:47
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (7:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:5
40:00
39:27
Vyloučen hráč #4 Marek Stuchlík družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:43
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #2 Jan Volenec, asistoval #74 Miloš Macháček (6:3).
32:22
Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:54
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #4 Marek Stuchlík, asistoval #67 Jakub Moravec (6:2).
30:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #5 Šimon Borek (6:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:13
20:00
19:19
15:17
Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
14:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #66 Jan Charvát (5:0).
14:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:0).
12:40
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #73 Lukáš Svoboda (3:0).
08:09
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (2:0).
05:13
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Dan Lošťák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Vojtěch Kuča; hráči v poli: Jan Freiberg, Štěpán Novák, Pavel Hellmann, Oldřich Vaňkát, Miloš Macháček
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Vojtěch Ott; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Fedra, Vojtěch Fedra, František Forbelský, Lukáš Kučera