0:3
2:1
- : -

BLACK ANGELS A - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 2:4
22. Lukáš Janoštík, 23. Lukáš Kundrát - 5. Filip Kočí, 6. Zuzana Štípková, 7. Jan Michalec, 26. Zuzana Štípková; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Kreibich ? - Jakub Duban ?; po třetinách: 0:3, 2:1;
26:00
25:56
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #23 Zuzana Štípková bez asistence (2:4).
25:30
Timeout BLACK ANGELS A
22:23
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil #8 Lukáš Kundrát, asistoval #53 Ondřej Pecka (2:3).
21:37
Branku družstva BLACK ANGELS A vstřelil #29 Lukáš Janoštík, asistoval #55 Adam Barchánek (1:3).
17:26
Vyloučen hráč #13 Václav Semecký družstva BLACK ANGELS A na 2 minuty za špatné střídání.
13:00
13:00
06:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #57 Matěj Boček (0:3).
05:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #23 Zuzana Štípková, asistoval #10 Daniel Bruntz (0:2).
04:43
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #59 Petr Špaček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jakub Duban; hráči v poli: Petr Špaček, Adam Staněk, Jan Michalec, Filip Kočí, Matěj Boček
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS A: brankář: Jakub Kreibich; hráči v poli: Marek Pecka, Ondřej Pecka, Jiří Janoštík, Michal Robek, Lukáš Kundrát