2:2
1:3
- : -

FBC Panthers Liberec B - FBC Šluknovsko Česká Lípa C 3:9
25. Tomáš Hess, 25. Matěj Pokorný, 36. Tomáš Hess - 2. Jan Štefáček, 5. Lukáš Doležal, 10. Jan Štefáček, 13. Petr Vondráček, 29. Tomáš Rýsler, 30. Petr Vondráček, 37. Jan Štefáček, 38. Lukáš Doležal, 43. Petr Vondráček; rozhodčí: Jakub Horák - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Dušan Ramírez 13 - Pavel Draský 28; po třetinách: 0:4, 2:2, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
42:57
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #21 Tomáš Rýsler (3:9).
40:54
Vyloučen hráč #21 Pavel Kos družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za sekání.
40:24
Vyloučen hráč #21 Tomáš Rýsler družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za hra na zemi.
37:24
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #88 Lukáš Doležal, asistoval #22 Petr Vondráček (3:8).
36:02
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #11 Jan Štefáček bez asistence (3:7).
35:47
Vyloučen hráč #36 Tomáš Hess družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #7 Jiří Jeník (3:6).
32:11
Vyloučen hráč #22 Petr Vondráček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:4
30:00
29:51
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček bez asistence (2:6).
28:47
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #21 Tomáš Rýsler, asistoval #88 Lukáš Doležal (2:5).
24:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #78 Matěj Pokorný, asistoval #21 Pavel Kos (2:4).
24:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #36 Tomáš Hess, asistoval #66 Michal Skibko (1:4).
21:44
Vyloučen hráč #66 Michal Skibko družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:9
15:00
14:55
Vyloučen hráč #11 Jan Štefáček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:37
10:41
Vyloučen hráč #11 Jan Štefáček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
09:02
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #11 Jan Štefáček, asistoval #22 Petr Vondráček (0:3).
04:17
01:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa C: brankář: Pavel Draský; hráči v poli: Tomáš Rýsler, Jan Gavlík, Petr Vondráček, Jan Štefáček, Petr Smola
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: Marek Lustig, Pavel Kos, Lukáš Ďuriš, Matěj Pokorný, Vojtěch Brož