1:5
- : -
Sokol Rudná

Kralupy Wolves - Sokol Rudná 1:10
19. Alžběta Jirušová - 1. David Semerád, 3. Adam Vojáček, 9. Sebastián Semerád, 11. Sebastián Semerád, 12. David Semerád, 15. Adam Vojáček, 18. Jakub Havlín, 20. Vojtěch Slepička, 25. Jan Rohla, 26. Štěpán Schmidt; rozhodčí: Bedřich Švec - Tomáš Kuzma; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Mikuláš Kretzer ? - Šimon Šimík ?; po třetinách: 0:5, 1:5;
26:00
25:27
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #68 Štěpán Schmidt, asistoval #20 Jan Rohla (1:10).
24:31
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #20 Jan Rohla bez asistence (1:9).
19:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Vojtěch Slepička, asistoval #3 David Semerád (1:8).
18:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Alžběta Jirušová bez asistence (1:7).
17:15
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #77 Jakub Havlín bez asistence (0:7).
15:20
Vyloučen hráč #41 Josef Brtník družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:28
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #20 Jan Rohla (0:6).
13:00
13:00
11:42
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #77 Jakub Havlín (0:5).
10:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #56 Sebastián Semerád bez asistence (0:4).
08:24
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #56 Sebastián Semerád, asistoval #20 Jan Rohla (0:3).
05:22
Vyloučen hráč #22 David Jurenka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:03
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček bez asistence (0:2).
00:49
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #90 Vít Jireček (0:1).