1:1
1:0
- : -

SK Florbal Benešov B - Florbalová akademie MB  2:1
10. Petr Latka, 13. Matěj Ferančík - 4. Hynek Musal; rozhodčí: Pavel Voves - František Raffay; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Walter ? - David Beneš ?; po třetinách: 1:1, 1:0;
24:00
22:28
Timeout Florbalová akademie MB
12:14
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #29 Matěj Ferančík bez asistence (2:1).
12:00
12:00
09:22
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #51 Petr Latka, asistoval #86 Filip Doležal (1:1).
04:02
Vyloučen hráč #12 Jan Urban družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za hra rukou.
03:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #14 Hynek Musal bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Voves a František Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB :
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov B: brankář: Štěpán Walter; hráči v poli: Radek Tomis, Jan Urban, Ondřej Pěch, Filip Doležal, Petr Latka