4:4
0:1
- : -

Florbal Chomutov - FD Teplice - DDM 4:5
1. Vojtěch Daňo, 2. David Mráz, 3. Vojtěch Daňo, 6. David Mráz - 5. Marek Stodola, 6. Marek Stodola, 8. Lukáš Kugel, 10. Marek Stodola, 17. Matěj Kubík; rozhodčí: Ondřej Bím - Václav Váňa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Somol 14 - Adam Renka 12; po třetinách: 4:4, 0:1;
24:00
22:19
Timeout FD Teplice - DDM
16:29
Branku družstva FD Teplice - DDM vstřelil #69 Matěj Kubík bez asistence (4:5).
12:00
12:00
11:13
Vyloučen hráč #29 Tomáš Mrázek družstva FD Teplice - DDM na 2 minuty za hra rukou.
09:25
Branku družstva FD Teplice - DDM vstřelil #19 Marek Stodola, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (4:4).
07:32
Branku družstva FD Teplice - DDM vstřelil #72 Lukáš Kugel, asistoval #10 Jakub Kudrna (4:3).
05:50
05:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 David Mráz, asistoval #39 Vojtěch Daňo (4:1).
04:20
02:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo, asistoval #99 Filip Fillinger (3:0).
01:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 David Mráz, asistoval #25 Sebastián Koutský (2:0).
00:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo, asistoval #84 Matěj Bělohlávek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bím a Václav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice - DDM: brankář: Adam Renka; hráči v poli: Matěj Kubík, Marek Stodola, Jakub Kudrna, Lukáš Kugel, Jaroslav Vojíř