9:0
6:3
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - SK INTEROBAL PLZEŇ 15:3
1. Josef Boleslav, 2. Oliver Říha, 4. Ondřej Hepnar, 5. Tomáš Jetleb, 6. Matěj Berger, 6. Aleš Držík, 8. Matěj Berger, 11. Martin Horváth, 13. Tomáš Jetleb, 15. Oliver Říha, 18. Maxmilián Klein, 19. Martin Horváth, 20. Ondřej Hepnar, 21. Tomáš Jetleb, 26. Jáchym Kos - 22. Matěj Šroub, 24. Matěj Šroub, 25. Matěj Šroub; rozhodčí: Filip Beran - Matouš Eret; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Martin Volek ?, Martin Volek ? - Tobiáš Pospíchal ?, Tobiáš Pospíchal ?; po třetinách: 9:0, 6:3;
26:00
Střely ve 2. části: 22:5
26:00
25:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #28 Jáchym Kos bez asistence (15:3).
24:48
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #24 Matěj Šroub, asistoval #23 Radek Šustr (14:3).
23:28
21:22
Branku družstva SK INTEROBAL PLZEŇ vstřelil #24 Matěj Šroub bez asistence (14:1).
20:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #4 Tomáš Jetleb, asistoval #81 Martin Horváth (14:0).
19:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #29 Ondřej Hepnar, asistoval #99 Oliver Říha (13:0).
18:43
Vyloučen hráč #36 Kristýna Krivdová družstva SK INTEROBAL PLZEŇ na 2 minuty za hra rukou.
18:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #81 Martin Horváth, asistoval #11 Petr Capek (12:0).
17:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #51 Maxmilián Klein, asistoval #7 Milan Daniš (11:0).
14:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #99 Oliver Říha, asistoval #7 Milan Daniš (10:0).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #48 Martin Volek družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #17 Tobiáš Pospíchal družstva SK INTEROBAL PLZEŇ
13:00
13:00
Střely v 1. části: 17:7
13:00
12:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #4 Tomáš Jetleb, asistoval #68 Matěj Berger (9:0).
10:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #81 Martin Horváth, asistoval #4 Tomáš Jetleb (8:0).
09:12
Vyloučen hráč #80 Josef Boleslav družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za špatné střídání.
07:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #68 Matěj Berger, asistoval #40 David Rohm (7:0).
05:57
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #55 Aleš Držík, asistoval #51 Maxmilián Klein (6:0).
05:24
04:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #4 Tomáš Jetleb, asistoval #80 Josef Boleslav (4:0).
03:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #29 Ondřej Hepnar bez asistence (3:0).
01:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #99 Oliver Říha bez asistence (2:0).
00:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #80 Josef Boleslav bez asistence (1:0).