4:1
2:2
- : -

FBS Olomouc B - Asper Šumperk 10:5
5. Michaela Rullová, 6. Jana Cholková, 8. Jana Cholková, 8. Michaela Čechovská, 16. Michaela Rullová, 21. Anna Kořenková, 22. Monika Tihlářová, 23. Zuzana Hubáčková, 27. Zuzana Hubáčková, 28. Michaela Rullová - 9. Veronika Pavelková, 11. Veronika Jílková, 21. Šárka Šíblová, 34. Veronika Jílková, 35. Aneta Zouharová; rozhodčí: David Eliáš Lipenský - Petr Holan; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Simona Knotková ? - Zdenka Žáková ?; po třetinách: 4:2, 4:1, 2:2;
36:00
Střely ve 3. části: 15:8
36:00
34:40
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #37 Aneta Zouharová, asistoval #14 Vendula Švábová (10:5).
33:44
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #27 Veronika Jílková, asistoval #9 Veronika Pavelková (10:4).
28:21
A Rullová nám uzavírá desítku dnešního zápasu.
27:41
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Rullová, asistoval #8 Jana Cholková (10:3).
26:35
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Zuzana Hubáčková, asistoval #15 Klára Folková (9:3).
25:30
Jílková si posvítila na Řehákovou a podařilo se jí odebrat míček z její hole.
24:00
24:00
Máme tu po druhé třetině a zápas je téměř rozhodnutý kdz nám svítí na tabuli skore 8:3 uvidíme co nám nabídne třetí část hry.
24:00
Střely ve 2. části: 12:7
24:00
22:59
Timeout Asper Šumperk
22:59
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #10 Zuzana Hubáčková, asistoval #22 Anna Kořenková (8:3).
22:35
Vyloučen hráč #9 Veronika Pavelková družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
21:27
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #23 Monika Tihlářová, asistoval #14 Martina Řeháková (7:3).
20:51
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Šárka Šíblová, asistoval #88 Miroslava Iskerková (6:3).
20:45
Šumperk se nedomluvil na vlastní polovině a Olomoucká hráčka zůstala téměř neobsazená.
20:12
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #22 Anna Kořenková, asistoval #23 Monika Tihlářová (6:2).
19:20
Cholková nabídla střelu do prázdné brány asperu avšak ta tuto šanci nevyužila a hra nám tím pádem pokračuje.
15:29
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Rullová, asistoval #89 Šárka Zapletalová (5:2).
15:28
Žáková si na nejprve dokázala poradit s Rullovou ale na druhý pokus už to nevyšlo.
14:30
Střela Rullové pouze prosvištěla kolem Šumperské svatině.
13:36
Zdence Žákové se podařilo zlikvidovat pokus Olomoucké Hubáčkové při přečíslení dva na jednoho.
12:00
12:00
Máme tu po první třetině dnešního duelu FBS Olomouc B - Asper Šumperk a tato část nám zatím nabídla 6 branek, co zatím můžeme říct že tento zápas nám dost možná přivede brankové hody. Oba týmy se už chystají na hrací plochu tak můžeme jít na to!
10:00
Šumperk se okklepává a střílí druhý přesný projektil na Olomouckou branku.
08:30
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #9 Veronika Pavelková bez asistence (4:1).
08:29
Rozhozená Olomoucká hráčka darovala Pavelkové gol poměrně zadarmo.
08:20
Olomouci se podařilo vstřelit rychlé čtyři goly, ale už jsme mohli vidět pokus o kombinaci Jílková - Pavelková, tento pokus však zůstal neproměněný.
07:30
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #9 Michaela Čechovská, asistoval #10 Zuzana Hubáčková (4:0).
07:23
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #21 Michaela Rullová (3:0).
06:55
Olomouc po rychle využitých šancí vede už dvou brankovým rozdílem, dokáže domácí asper něco vymyslet na Olomoucký tým?
05:10
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #14 Martina Řeháková (2:0).
04:40
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #21 Michaela Rullová, asistoval #51 Tereza Dvořáková (1:0).
04:39
Olomouc poměrně rychle využívá přesilovou hru a po střele od půlící čáry vede 1:0
03:40
Vyloučen hráč #12 Tereza Kluková družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
03:39
A máme tu první vyloučení dnešního duelu na straně asperu po faulu Klukové.
03:30
Rozehrávka asperu na polovině Olomouce dokáže Veronika Pavelková něco vymyslet?
03:00
Olomouc kombinuje na vlastní polovině a snaží se najít lék na Šumperskou defenzívu.
02:20
Olomouc má problém s napadajcí hladovou Drápalovou.
01:30
Oba týmy se zatím nepouští do ničeho velkého, ted už ale můžeme vidět rozehrávku asperu na vlastní polovině po faulu Olomouce.
00:15
První buly zápasu pro Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Eliáš Lipenský a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů Asper Šumperk:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc B:
00:00
Vítáme vás u dnešního duelu mezi domácím asperem a Olomoucí B, uvidíme co nám dnešní duel nabídne.