2:2
4:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - Florbal Sokolov 6:4
1. Oliver Říha, 10. Tomáš Jetleb, 14. Tomáš Jetleb, 16. Martin Horváth, 22. Martin Horváth, 25. Tomáš Jetleb - 4. Lukáš Novák, 10. Josef Sekyra, 14. Josef Sekyra, 17. Jakub Husák; rozhodčí: Daniel Dolák - Matouš Bešta; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Volek ?, Martin Volek ? - Radim Holeš ?, Radim Holeš ?; po třetinách: 2:2, 4:2;
26:00
Střely ve 2. části: 13:11
26:00
24:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #4 Tomáš Jetleb bez asistence (6:4).
24:04
Timeout Florbal Sokolov
23:10
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Radim Holeš družstva Florbal Sokolov
23:10
Střídání brankáře. Nový brankář #48 Martin Volek družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
21:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #81 Martin Horváth, asistoval #68 Matěj Berger (5:4).
16:48
Vyloučen hráč #40 David Rohm družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Jakub Husák bez asistence (4:4).
15:41
13:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Josef Sekyra, asistoval #8 Jakub Husák (3:3).
13:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #4 Tomáš Jetleb, asistoval #81 Martin Horváth (3:2).
09:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Josef Sekyra, asistoval #13 Šimon Stockner (1:2).
03:17
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Lukáš Novák, asistoval #99 Josef Sekyra (1:1).
00:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #99 Oliver Říha bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Dolák a Matouš Bešta.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Radim Holeš; hráči v poli: Lucie Šillerová, Jakub Husák, Jan Jukl, Šimon Stockner, Josef Sekyra