3:3
- : -
FbC Plzeň

ASK Orka Čelákovice - FbC Plzeň 10:6
4. Jakub Čáp, 7. Jakub Čáp, 13. Jakub Čáp, 14. Jan Kolář, 33. Václav Kramel, 34. Ondřej Špalek, 36. Daniel Korych, 49. Adam Hájek, 59. Ondřej Špalek, 60. Daniel Richtr - 6. Václav Zábran, 10. Matěj Šebek, 19. Václav Zábran, 49. Václav Zábran, 50. Jaromír Täuber, 52. Michael Brabec; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 5:6; využití: 4:4; diváků: 24; zásahy brankářů: Vojtěch Žáček 19 - Martin Bezděk 17; po třetinách: 4:3, 3:0, 3:3;
Komentář domácích Bajer Martin (Trenér):
Opět velmi dobré utkání z naší strany, vydrželi jsme s nasazením a koncentrací celých šedesát minut. Dařili se nám i přesilovky, na druhou stranu musíme ještě zapracovat na oslabení a vyvarovat se vyloučení. Forma před play-off roste, je to naše čtvrtá výhra v řadě. Děkuji Plzni za hezké utkání a přeji hodně štěstí v dalších bojích.
Komentář hostů Strejček Pavel (Trenér):
Dneska jsme nebyli horším týmem. Rozhodla naše nedisciplinovanost, neproměňování šancí, větší efektivita soupeře v zakončení. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
59:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #77 Daniel Richtr, asistoval #16 Adam Hájek (10:6).
58:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #26 Michal Němeček (9:6).
58:27
Prázdnou branku Kramel netrefil. Rozehrávat bude Plzeň v 6ti lidech v poli.
57:56
Timeout FbC Plzeň
57:56
Krásná idividuální akce Korycha, pouze zakončení nebylo takové, jaké si přestavoval.
55:22
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
54:38
Kapitán hostí teď zneškodnil přihrávku, po které by ORKA pravděpodobně skórovala.
53:05
Na hřišti jsou s blížícím se koncem utkání i emoce.
51:36
ORKA dovolila Plzni další gól a nás tedy čeká zajímavá koncovka utkání.
51:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #30 Michael Brabec, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (8:6).
50:34
Plzeň cítí šanci, že může s výsledkem utkání ještě něco udělat.
49:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (8:5).
48:52
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (8:4).
48:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #16 Adam Hájek, asistoval #33 Daniel Korych (8:3).
47:25
Vyloučen hráč #85 Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:59
Další ztráta ORKY, po které se dostali hráči Plzně do zajímavé šance.
44:54
Němečkova střela do boční síťky.
42:40
Žáček svým hrudním košem likviduje další střelu.
41:35
Hru 4 na 4 lépe zahráli hosté, ale branku z ní nedali. Hra je nyní opět 5 na 5.
40:01
Po desetiminutové odmlce Vás opět vítám. Co nám nabídne 3. třetina? Na to se pojďme spolu podívat.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:35
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:35
Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
38:58
Díky skvělému IT teamu nemusíme řešit snahy hackerů hacknout náš online a můžeme Vám tedy poskytnou kvalitní online přenos.
35:42
Soucítím se stehny domácích hráčů, které jsou vystaveny skoro každé střele Plzně, Žáček jim je za tuto službu jistě vděčný.
35:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #33 Daniel Korych, asistoval #72 Jan Kolář (7:3).
34:36
Němečkova střela míjí o milimetry levou šibenici branky Plzně.
33:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #89 Václav Kramel (6:3).
32:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #85 Petr Němeček (5:3).
32:06
ORKA využívá hru 5 na 3. Nadále bude hrát v početní převaze.
32:04
Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:45
Špalek v další tutové příložitosti, balonek mu přeskočil přes hůl.
31:18
Po Špalkově střele zvoní tyč!
30:26
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:18
Plzeň připisuje další střelu, ale branka žádná.
27:50
Balonek míjí o kousek Žáčkovu branku.
27:04
Čáp byl blízko další brance.
26:31
Na balonku jsou nyní převážně hríči Plzně.
25:26
Hra je přerušovaná jen zřídka, což je přesný opak 1.třetiny.
18:17
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
18:17
Na pokyn rozhodčích je nyní vyváděn fanoušek z útrob haly.
17:13
Hraje se nyní přelevá ze strany na stranu. Oba celky balonek často ztrácejí.
15:00
Zábran si nyní zahrál na Ronalda, když vykopl balonek ze hřiště na tribunu.
13:53
Po střele z ostrého úhlu si Žáček připisuje další zákrok.
13:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář, asistoval #19 Daniel Bárta (4:2).
12:21
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (3:2).
12:21
Čáp nádhernou ranou kompletuje hat-trick
11:39
Hráči ORKY se formují do jejich standartního přesilovkoového postavení
10:38
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
10:38
Kramel se po střetu se Zábranem drží za hlavu, doufáme, že bude vpořádku.
09:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #37 Matěj Šebek, asistoval #81 Vít Malý (2:2).
09:24
Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
08:31
Orka zakládá útok ze své poloviny.
06:13
05:49
Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
05:04
Po sporné situaci, kdy branka ORKY byla posunuta a ve velkém brankovišti to vypadalo jako na mistrovství světa v šermu, se nejlépe zorientoval hráč Plzně a dává gól. Domácí hlasitě protestují, podle jejich názoru, se balonek dostal do branky mimo brankovoučáru. Rozhodčí branku uznávají.
05:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #30 Michael Brabec (1:1).
04:31
Po rychlé souhře se na středu hřiště před Žáčkovou brankou ocitl hráč Plzně. Žáček chytá.
03:46
Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
03:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp bez asistence (1:0).
03:18
Čápova střela k bližší tyči otevírá stav utkání.
02:59
Kramel se ocitl na zadní tyči, ale netrefil balonek ve vzduchu.
02:10
Rozehrávka se Plzni nepovedla a odevzdala tak lacino balonek Orce.
01:20
Sedlákově střele předcházel útočný faul. Rozehrávat bude Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Michael Brabec, Jaromír Täuber, Vojtěch Kuneš, Vít Malý, Václav Zábran
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Žáček; hráči v poli: Daniel Goll, Jakub Doutnáč, Ondřej Tichý, Ondřej Špalek, Jakub Čáp