2:1
0:2
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa C - FBC Česká Lípa B 4:4
3. Petr Vondráček, 6. Petr Smola, 19. Petr Vondráček, 23. Petr Smola - 7. Ondřej Riljak, 29. Tomáš Rýsler, 34. Pavel Pešír, 38. Jan Dudek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Pavel Draský 30 - Vojtěch Jirka 15; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2;
45:00
Střely ve 3. části: 5:11
45:00
44:23
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa C
44:23
Trestné střílení družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C neproměnil #88 Lukáš Doležal.
37:54
Vyloučen hráč #22 Petr Vondráček družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za hra rukou.
37:46
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #48 Jan Dudek, asistoval #9 Marek Dzierža (4:4).
36:15
Vyloučen hráč #3 Martin Voženílek družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za hrubost.
33:41
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #4 Pavel Pešír, asistoval #43 Tomáš Ort (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:14
30:00
29:43
Vyloučen hráč #43 Tomáš Ort družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
28:36
Vlastní branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #21 Tomáš Rýsler (4:2).
22:11
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #93 Petr Smola, asistoval #1 Pavel Draský (4:1).
18:49
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #11 Jan Štefáček (3:1).
16:33
Vyloučen hráč #10 Bohuslav Kučera družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:9
15:00
13:49
Vyloučen hráč #15 Jakub Knespl družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:43
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #28 Ondřej Riljak, asistoval #6 Jan Šebera (2:1).
05:01
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #93 Petr Smola, asistoval #23 Jakub Zahejský (2:0).
02:09
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa C vstřelil #22 Petr Vondráček, asistoval #10 Bohuslav Kučera (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Petr Procházka, Jan Dudek, Josef Hanzalík, Marek Dzierža, Zdeněk Petrák