4:2
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:3
36. Jakub Mikeš, 41. Michael Kolínský, 48. Michael Kolínský, 56. Vojtěch Šanda, 60. Vojtěch Šanda - 9. Petr Dolejš, 45. Lukáš Trojáček, 58. David Staněk; rozhodčí: Jakub Šimek - Martin Klán; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 176; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 43 - Miloš Kahoun 68; po třetinách: 0:1, 1:0, 4:2;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Na prvním místě musím zmínit skvělou atmosféru v hale. Úžasná atmosféra a pro diváky skvělý sportovní zážitek. My jsme dnes opět ukázali kvalitní a velmi zodpovědný výkon, který nás dovedl ke skvělému vítězství před play up. Musím smeknou před týmem jak k utkání dnes přistoupil. Zdravíme naše marody, kteří už věřím budou do play up připraveni a soupeři díky za férové utkání. Nedovolím si jen odpustit poznámku, že se absloutně nestotožňuji s chováním fanoušků Milevska, kteří od poloviny utkání naprosto bezdůvodně bučeli na našeho kapitána, ale naši fanoušci se nedali a vždy je přeřvali a naší odpovědí bylo vítězství.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
Parádní sezona tohohle mladého týmu za což jim moc děkuji. Dnes nádherný zápas, který měl vynikající atmosféru a byl hoden derby píseckého okresu. Děkuji všem a přístí sezonu přijdem ještě silnější.
60:00
Střely ve 3. části: 26:20
60:00
59:52
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (5:3).
57:22
Milevsko se dostává golem opět do hry a uvidíme, jak budou probíhat poslední minuty dnešního utkání
57:18
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #29 Adam Černý (4:3).
56:24
Milevsko se nadále snaží využít přesilovky, ale obrana domácích jim nedává šanci
55:40
Vojta Šanda je bůh!!!!! To je ono! V oslabení si spolu s Michalem Měřičkou vytvořili krásnou akci a v situaci 2na1 zvyšují náskok domácích, neuvěřitelné
55:39
Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
55:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #81 Michal Měřička (4:2).
55:15
Velká důslednost písecké obrany zajišťuje možnost protiútoků domácích
54:46
Stalo se to, co si dozajisté Milevsko přálo a jdou do přesilovky
54:45
Vyloučen hráč #4 Václav Staněk družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání.