0:7
1:3
- : -

FBŠ Všestary B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 3:13
10. Martin Suchánek, 11. Martin Suchánek, 32. Jan Jonáš - 12. Jan Škola, 13. Jiří Lhotský, 15. Michal Nožička, 17. Jan Škola, 19. Marek Hejcman, 21. Vojtěch Schwarz, 23. Marek Hejcman, 27. Vojtěch Schwarz, 28. Matěj Freisleben, 30. Petr Rezek, 31. Vojtěch Schwarz, 31. Jan Škola, 42. Jan Škola; rozhodčí: Vladimír Lešák - Filip Ryant; vyloučení: 2:2 + Lukáš Kvaček 5; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Eliška Kučová 25 - Václav Kyslík 17, Karel Hašek 3; po třetinách: 2:3, 0:7, 1:3;
45:00
Střely ve 3. části: 7:14
45:00
44:07
Vyloučen hráč #65 Michael Voltr družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #99 Jan Škola bez asistence (3:13).
35:20
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Karel Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
31:38
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #71 Jan Jonáš, asistoval #47 František Voltr (3:12).
30:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #99 Jan Škola, asistoval #8 Michal Nožička (2:12).
30:34
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #33 Matěj Freisleben (2:11).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:16
30:00
29:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #3 Petr Rezek, asistoval #89 Vojtěch Schwarz (2:10).
27:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #33 Matěj Freisleben, asistoval #4 Jan Jirka (2:9).
26:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #16 Ondřej Volný (2:8).
22:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #6 Marek Hejcman, asistoval #7 Matyáš Havrda (2:7).
20:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #89 Vojtěch Schwarz, asistoval #3 Petr Rezek (2:6).
18:47
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #6 Marek Hejcman bez asistence (2:5).
17:46
Vyloučen hráč #2 Ondřej Kubeš družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hra na zemi.
16:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #99 Jan Škola, asistoval #12 David Mařáček (2:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:8
15:00
14:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #8 Michal Nožička bez asistence (2:3).
12:55
Vyloučen hráč #13 Matěj Sehnoutka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hra rukou.
12:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #6 Marek Hejcman (2:2).
11:41
10:56
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #24 Martin Suchánek, asistoval #95 Rudolf Klouček (2:0).
09:56
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #24 Martin Suchánek, asistoval #61 František Lahučký (1:0).
05:04
Vyloučen hráč #77 Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 5 minut za nedovolené vrážení.
03:28
Vyloučen hráč #80 Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary B: brankář: Eliška Kučová; hráči v poli: Martin Suchánek, Tomáš Merta, Zdeněk Krajčí, František Lahučký, Daniel Moravec