1:2
3:3
- : -

SK Florbal Benešov - ASK Orka Čelákovice 7:8
9. Ladislav Vorel, 14. Ladislav Vorel, 20. Vojtěch Pavlíček, 23. David Lukáš, 48. Martin Šimek, 51. David Lukáš, 60. Petr Tůma - 6. Ondřej Špalek, 9. Jakub Doutnáč, 20. Jan Sedlák, 22. Jakub Čáp, 27. Petr Němeček, 49. Filip Kučera, 50. Jakub Čáp, 54. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2 + Martin Poláček 5 + David Lukáš ČK1 + 5:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Brož 34 - Aleš Zetek 36; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:3;
60:00
Střely ve 3. části: 18:10
60:00
59:59
Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov do konce utkání.
59:59
Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 5 minut za hrubost.
59:59
Komentář trenéra domácích (Roman Kieler): Zápas, který měl skoro parametry play-off jsme si prohráli vlastními chybami a nedisciplinovaností. V závěrečném power-play, jsme bohužel vystřelili pouze jednou na branku a hned z toho padl gól. Bohužel bez střelby se vyhrávat nedá. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
59:59
Komentář trenéra hostí (Stanislav Rubeš): Skvěle odbojované utkání kde jsme byli celý zápas lepší. Bohužel jsem neproměnili šance a vždy po vedení jsme rychle inkasovali. Utkání jsme velkou bojovností dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za play off utkání a přejeme hodně štěstí ho závěrečných bojů.
59:51
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (7:8).
58:41
Zónová obrana hostí se zdá neprostupná.
56:46
Timeout SK Florbal Benešov
56:46
Doufejme, že oddechový čas a hra v šesti přinese domácím potřebný gól.
55:46
Šimek nedokázal dostat lehce skákavou pobídku od Poláčka za záda gólmana hostí.
53:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #32 Filip Kučera (6:8).
53:51
Hosté rychle a jednoduše rozehráli i přes tlak domácích a znovu odskakují na rozdíl dvou gólů.
50:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #7 Martin Šimek (6:7).
50:04
Střelou ze standartky udržuje David Lukáš Benešov na dostřel.
49:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #89 Václav Kramel (5:7).
48:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #32 Filip Kučera, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:6).
47:23
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #73 Jan Pavlíček (5:5).
43:30
Benešov opět na míčku, lehce netrpělivě, zakládá útok.
43:10
Orka má dobře zvládnutou hru v útočném pásmu.
41:57
Tůma po nabídce Vojtíška netrefuje odkrytou bránu.
40:37
Domácím se po prohrané úvodní buli podařilo získat míček a zahrozit. Bohužel bez gólu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:16
40:00
37:50
Orka zvládla hru 4 na 4 a nyní pokračuje přesilovka.
36:29
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
35:02
Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 5 minut za hrubost.
33:10
Ze středu hřiště střílel Pavlíček V., bohužel střela mířila pouze do bloku.
30:30
Utkání se začíná lehce přiostřovat po zákroku na domácího gólmana.
29:10
Orka pouze pohrozila rychlým protiútokem.
28:10
Benešov zakládá postupný útok do rozestavené obrany.
27:28
Orka je v této části utkání výrazně aktivnější.
26:28
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #25 Sebastian Jakob (4:5).
22:50
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #28 Martin Poláček (4:4).
22:50
Orka využila přesilovku 5 na 3, Benešov odpověděl využitím následného oslabení 4 na 5.
21:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (3:4).
21:15
Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
20:22
Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:16
20:00
19:31
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #28 Martin Poláček (3:3).
19:31
Benešov také rychle odpovídá gólem rovnou z bule.
19:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #32 Filip Kučera (2:3).
19:26
Střelou dvacet nad led, na zadní tyč se Orka opět ujímá vedení.
17:50
Benešov se chvíli udržel na útočné polovině. Vyprodukované střely byly zblokované.
15:10
Orka se zdá být na balonu nebezpečnější.
13:48
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:2).
13:48
Vorel to z další individuální akce vzal na sebe a srovnává.
10:50
Vorel z individuálního přechodu, přes třičtvrtě hřiště, dobře našel Sklenáře. Tomu míček na čepeli skočil. Stav utkání se nemění.
08:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #77 Daniel Richtr (1:2).
08:48
Orka odpovídá rychlým gólem.
08:08
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (1:1).
08:06
Benešov má slibnou standartní situaci z hranice brankoviště, kterou proměňuje.
05:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #25 Sebastian Jakob (0:1).
05:23
Po crossové přihrávce Orka vsítila první gól utkání.
03:40
Orka na půlce domácích rozehrává z rohu, výsledná střela mířila mimo bránu.
03:05
Před bránou hostí dorážel Poláček, nicméně střelu Lukáše za záda golmana nedorazil.
01:09
V prvních minutách zápasu jsou domácí v držení balonu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Václav Kramel, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Daniel Richtr, Jakub Doutnáč
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Petr Tůma, Michal Vojtíšek, Jakub Sklenář, Ladislav Vorel, Kryštof Garreis